Babinet.cz  /  Soutěže  /  Soutěžte o mikiny PUMA a seznamte se s novinkami z kolekce First Mile z recyklovaných materiálů

Soutěžte o mikiny PUMA a seznamte se s novinkami z kolekce First Mile z recyklovaných materiálů

9.3.2022 - redakce Babinet.cz

Globální sportovní značka PUMA zvýšila udržitelnost svých úspěšných kopaček ULTRA 1.3 a FUTURE 1.2 použitím recyklovaných materiálů díky spolupráci s iniciativou First Mile. 

Model ULTRA 1.3 obsahuje 21 % recyklovaného materiálu vyrobeného z plastů. Lehká technologie MATRYXEVO zachovává všechny výkonnostní výhody modelu ULTRA 1.3 a obsahuje i recyklované příze Chamatex a First Mile. Svršek SPEEDCAGE je navržen tak, aby při minimální váze pevně svíral nohu a poskytoval jak vynikající kontrolu míče, tak i oporu pro rychlý start a únik soupeři. Model ULTRA je vybaven jedinečnou podrážkou PEBA SpeedUnit pro maximální rychlost. Poskytuje vynikající stabilitu, odolnost a záběr. Díky dokonalé DNA kolíků PUMA, je ULTRA údernější než kdykoli předtím.

Svršek FUTURE Z 1.2 je ze 42 % tvořen recyklovanými materiály. Inovativní kompresní materiál FUTURE FUZIONFIT+ dokonale, ale zároveň pohodlně obepíná nohu. Další novinkou je recyklovaná podrážka Dynamic Motion System, speciálně vytvořená pro maximální hbitost a výbušnost. 

Kolekce First Mile obsahuje recyklované edice kopaček ULTRA 1.3 a FUTURE 1.2 a je k dostání v prodejnách Sportfotbal a 11Teamsports a na www.puma.com

Odpovězte správně na soutěžní otázku a 3 z vás vyhrají bílou mikinu od Globální sportovní značky PUMA!

Soutěž již byla ukončena. Výherci soutěže jsou:
Nikola Tulachová - Hřiměždice, Jaroslava Kraftová - Petřvald, Zdena Pálková - Zdice

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Vložit komentář

Další soutěže

Náš tip