Babinet.cz  /  Magazín  /  Život a vztahy  /  Silné stránky podle zvěrokruhu: Inteligence Raků a kouzlo Vodnářů

Silné stránky podle zvěrokruhu: Inteligence Raků a kouzlo Vodnářů

2.3.2022 - redakce Babinet.cz

Jako máme každý své chyby, máme taky své silné stránky. Málokdy se na ně ale zaměřujeme a nevšímáme si jich, což je škoda. Poznáním toho, v čem jste skvělí a silní, se vám můžou otevírat i dveře, o kterých jste zatím třeba ani netušili, že existují. Ať už jde o práci nebo o partnerský život, sonda do vlastních silných stránek vám bude vždy ku prospěchu.

fotografie: Pexels

Beran

Ohromně silnou stránkou Beranů je jednoznačně odvaha. Beran jde hlavou proti zdi a nezalekne se ani toho, čeho jiní ano. Odvaha Berany šlechtí, ale občas taky ohrožuje. Sem tam kvůli ní mají hromadu problémů. 

Býk

Býci jsou neskutečně srdeční. Když milují, tak hluboce a když se starají o rodinu, tak na maximum. Býk by nenechal své blízké na holičkách a vždy je připraven pomoci. Umí také dlouho a tiše snášet i ta největší příkoří.

Blíženci

Šíře i hloubka znalostí, kterými Blíženci disponují, to je vážně něco. Blíženci jsou velmi sečtělí, zvídaví a do karet jim hraje i mimořádně dobrá paměť. V diskuzi vám ale nikdy nedají pocítit, že jste v debatě ten slabší.

Rak

Když Raci, tak svůdná inteligence. A mluvíme o přirozené inteligenci. Raci toho umí spoustu pochopit, vnímat i rozklíčovat. To všechno i díky tomu, že hodně naslouchají a sledují ostatní. Přesně tak, jak jim velí přirozená inteligence.

Lev

Vedle Lva dokonale rozkvetete, vyrostete a posunete se. Takový Lev je totiž tahoun, kterému není rovno. Rychle rozpozná, v čem jste silní, a podporuje vás. Dokáže namotivovat i ty největší lenochy či nesmělé stydlivky.

Panna

Jemná Panna lidem ukazuje to dobré, co v nich je. Pokud z vás někdo vydoluje ty nejlepší vlastnosti, pak ona. Díky vlídnosti a křehkosti Pann se před nimi emočně obnaží i ten největší pařez, který je jinak zvyklý nedávat city na odiv.

Váhy

U osob ve Vahách vede na plné čáře spravedlnost, férovost a totální poctivost. Váha neumí lhát a i ty nejnepříjemnější věci vám řekne. Vahám se musí nechat, že sdělovat i nepříjemnost umí taktně a s opatrností.

Štír

Štíři umí milovat i nenávidět tak, jako nikdo. Když vás milují, udělají cokoliv, aby vám pomohli. Když se o půlnoci potřebujete na někoho obrátit, na druhé straně telefonu bude určitě Štír. Ale stejně tak intenzivně Štír umí i nenávidět.

Střelec

Střelec je laskavý humor sám. Dokáže jakoukoliv společnost rozhýbat tou svojí žoviální povahou a osvěžující upřímností. Jsou to rození optimisté a dokážou probudit ztracenou víru i v ostatních lidech. I proto jsou oblíbení.

Kozoroh

Kozoroh je úžasný partner. Vždy se bude vytrvale snažit, aby se sny jeho protějšku staly skutečností. Kozoroh sice má vždy svou pravdu a málo času, když je ale se svou druhou polovinou a má na ni prostor, umí ustoupit a pečovat tak, jako málokdo.

Vodnář

Vodnáři mají skvělý tah na branku a jejich hlava je studnice nápadů. Nápadů, které se také nebojí zrealizovat. Vodnáři i proto těžce snáší, když jim někdo chce přistřihnout křidélka. Ztrácí tím na své jedinečné kreativitě a nápaditosti.

Ryby

Ryby jsou příjemně přizpůsobivé. Umí se přizpůsobit skoro všem a všemu. Tempu, kolektivu, rodině, přátelům, atd. Pravděpodobně i proto jsou Ryby tolik oblíbené. Jsou spolehlivé a hlavně jejich kolegové vědí, že v nich mají poklad.

 

napsala Bára Klímová

zdroje:

https://www.astrosage.com/2022/health-horoscope-2022-predictions.asp

https://www.californiapsychics.com/blog/astrology-numerology/strengths-and-weaknesses-of-each-zodiac-sign.html

https://numerologist.com/astrology/horoscope-these-3-signs-will-finish-2021-strong-and-launch-confidently-into-2022/

https://my.astrofame.com/astrology/article/strongest-zodiac-signs

 

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Další z magazínu

Náš tip
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz