Babinet.cz  /  Soutěže  /  Vyhrajte dárkovou kartu do Centra Černý Most a nechte se inspirovat tipem na ideální valentýnský dárek!

Vyhrajte dárkovou kartu do Centra Černý Most a nechte se inspirovat tipem na ideální valentýnský dárek!

7.2.2022 - redakce Babinet.cz

Dárek plný lásky, co zaručeně potěší každou ženu i muže? Dárková karta do Centra Černý Most v designovém valentýnském obalu! Splní přání i těm nejnáročnějším, uplatnit ji totiž můžete ve většině prodejen a restaurací Centra Černý Most. Navíc na prvních 500 zákazníků, kteří pořídí ve dnech od 8. do 14. února dárkovou kartu v minimální hodnotě 2 000 Kč, čeká speciální dárek v podobě extra kreditu v hodnotě 400 Kč zdarma. Podmínkou je členství ve věrnostním programu Centra Černý Most, do kterého se můžete jednoduše zaregistrovat na webových stránkách www.centrumcernymost.cz. Dárkovou kartu je možné zakoupit přímo v Centru na stánku Click&Services, na Central Plaza nebo on-line na stránkách centra. Valentýnská akce se ale vztahuje jen na karty koupené osobně při návštěvě Centra Černý Most.

Soutěž o 1 000 Kč do Centra Černý Most

Nyní můžete jednu z valentýnských dárkových karet vyhrát a vyrazit na nákupy (nejen) se svou drahou polovičkou! Stačí správně odpovědět na naši soutěžní otázku a dostanete se do slosování o jednu ze 3 dárkových karet v hodnotě 1 000 Kč.

Více informací o dárkové kartě a pravidlech jejího použití se dozvíte na stránkách centra www.centrumcernymost.cz.

Soutěž již byla ukončena. Výherci soutěže jsou:
Michaela Koutná - Praha, Jana Suková - Příbram, Michal Pešek - Plzeň

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Další soutěže

Náš tip