Babinet.cz  /  Soutěže  /  Vyhrajte dárkovou kartu do Centra Černý Most a nechte se inspirovat tipem na ideální valentýnský dárek!

Vyhrajte dárkovou kartu do Centra Černý Most a nechte se inspirovat tipem na ideální valentýnský dárek!

7.2.2022 - redakce Babinet.cz

Dárek plný lásky, co zaručeně potěší každou ženu i muže? Dárková karta do Centra Černý Most v designovém valentýnském obalu! Splní přání i těm nejnáročnějším, uplatnit ji totiž můžete ve většině prodejen a restaurací Centra Černý Most. Navíc na prvních 500 zákazníků, kteří pořídí ve dnech od 8. do 14. února dárkovou kartu v minimální hodnotě 2 000 Kč, čeká speciální dárek v podobě extra kreditu v hodnotě 400 Kč zdarma. Podmínkou je členství ve věrnostním programu Centra Černý Most, do kterého se můžete jednoduše zaregistrovat na webových stránkách www.centrumcernymost.cz. Dárkovou kartu je možné zakoupit přímo v Centru na stánku Click&Services, na Central Plaza nebo on-line na stránkách centra. Valentýnská akce se ale vztahuje jen na karty koupené osobně při návštěvě Centra Černý Most.

Soutěž o 1 000 Kč do Centra Černý Most

Nyní můžete jednu z valentýnských dárkových karet vyhrát a vyrazit na nákupy (nejen) se svou drahou polovičkou! Stačí správně odpovědět na naši soutěžní otázku a dostanete se do slosování o jednu ze 3 dárkových karet v hodnotě 1 000 Kč.

Více informací o dárkové kartě a pravidlech jejího použití se dozvíte na stránkách centra www.centrumcernymost.cz.

Soutěž již byla ukončena.
Obvykle do tří týdnu od konce soutěže se na tomto místě objeví výherci.

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Vložit komentář

Další soutěže

Náš tip