Babinet.cz  /  Magazín  /  Styl  /  Vůně dámského parfému podle znamení horoskopu: Bergamotové Lvice, Panny s vůní růže, nebo levandulové Ryby?

Vůně dámského parfému podle znamení horoskopu: Bergamotové Lvice, Panny s vůní růže, nebo levandulové Ryby?

15.1.2022 - redakce Babinet.cz

Co žena, to originál a unikát. Divoká, zdrženlivější, temperamentní, ohnivá, nebo klidnější, vůně parfému vždy tak jako tak podtrhne její osobitost, ať je jakákoliv. Parfémy k ženám jednoznačně patří a každá si vybíráme ten svůj podle vlastního gusta. Některé z nás líbivé flakony naplněné podmanivou vůní mění, jiné jsou věrné jednomu jedinému. Když si zamilujeme svého favorita, myslíme si, že jsme objevili svou vůni až téměř životní. Ale myslí si to i hvězdy? Jaké vůně diktuje astrologie ženám podle znamení?

fotografie: Freepik

Ryby

Moudré Ryby vědí své. Ženy v Rybách nejsou až tak mlčenlivé, jak by se mohlo zdát právě díky názvu jejich znamení, který k představě mlčenlivosti a tichostí svádí. Ryby si libují ve vůni trávy, cedru, jasmínu a levanduli.

Vodnář

Ženy ve Vodnáři se jen tak něčeho nezaleknou. Neodmítají výzvy a nebojí se neznámého. V kabelce Vodnářek parfém nikdy nechybí a hraje velmi podstatnou roli, když jde o jejich osobní komfort. Celoživotně se halí do vůně skořice, santalového dřeva, do tónů orchideje a karamelu.

Kozoroh

Rozvážné a velmi vytrvalé. Neoblomné, avšak mimořádně spravedlivé. Je na nich něco magického a zvláštního. Něčím neuchopitelným přitahují pohledy a vzbuzují zájem. To jsou ženy v Kozorohu. Nepohrdnou jasmínem, kaméliemi, eukalyptem a ovocnými vůněmi.

Střelec

Ženy ve Střelci dostávají do vínku velice přátelskou povahu, štědrost a nebetyčnou laskavost. Parfému nepřikládají až takový význam. Zřejmě i z toho důvodu, že ženskostí překypují i jinak, a dobře to ví. Mají ženský půvab vepsaný v očích, v pohybech, v ladnosti chůze. Santalové dřevo, anýz, hřebíček a rybíz. To jsou jejich vůně.

Štír

Záhadné, milé, ale současně co na srdci, to na jazyku. Ale Štírkám se nedokáže upřít, že i kritiku vám dokážou sdělit konstruktivním způsobem. To jim jde úžasně. Štírky jsou vůbec velmi osobité a člověk se na ně musí umět nacítit. Podléhají sytým, dřevitým vůním a také orientálním tónům.

Váhy

Nerozhodné, jistě. Ale? Když se rozhodnou, absolutně nic s nimi nehne. Navíc, ženy Váhy mají neuvěřitelně rozvinutou ženskou intuici a tak jejich rozhodnutí bývají ve většině případů naprosto správná. Jsou proto i skvělými rádkyněmi. Milují výrazné květinové vůně a vůni exotického ovoce.

Panna

Romantické a nesmírně smyslné Panny jsou neobyčejně zdatné v ženských zbraních. Svůdné pohledy, sexy detaily a hra krásných prvků, co se oblečení týče. V tom všem Panny vynikají. Za celkem pak vždy udělají velmi ženskou tečku, právě v podobě svého parfému, který nikdy nedají z ruky. Růže, santalové dřevo a hlavně magnólie. To jsou vůně Panny.

Lev

Lvice jsou mimořádně silné, výrazné a specifické osobnosti. Když si něco vezmou do hlavy, jsou schopné vytrvat do roztrhání těla. Obratně se však také umí upřímně omluvit a přiznat svou chybu, či porážku. Ve všem, co dělají, se odráží jejich vnitřní síla. Snad kvůli vyváženosti svou sílu halí do jemných vůní jako je ylang-ylang, bergamot a vanilka.

Rak

Náladové, citlivé a vnímavé, až to člověka děsí. Račice jsou přímo typické tím, že i v poměrně nízkém věku již bývají velice moudré, inteligentní a zkušené, jako by byly pětkrát starší. Paradoxně jsou však Račice jakousi zárukou věčné dívčí přitažlivosti, svěžesti a roztomilosti. Dominují u nich vůně jako šalvěj, zelený čaj a bílá ambra.

Blíženci

Rozené experimentátorky, které dokážou strhnout svým nadšením. Nikdy se nebojí použít svou bohatou slovní zásobu a do kontextu mistrně zasazují i peprnější výrazy. Nikdy to však od nich nevyznívá vulgárně. Opírají se o vůni zemitého cedru, o vůni bylin a decentně kořeněné vůně jim také nejsou cizí.

Býk

Tvrdohlavé, ale jemné a v hloubi duše maximálně romantické. To jsou ženy ve znamení Býka. Pokud potřebujete spolehlivou vrbu, žena v Býku je top. Nikdy od ní neuslyšíte, jaké tajemství jí to někdo svěřil. Ženy v Býku bývají matkami, od kterých stojí za to, se učit. Upřednostňují květinové vůně a ani ovocné se jim neprotiví.

Beran

Energické, soustředěné a naprosto odhodlané jít vždy proti proudu. Nestanovují si nikdy menší cíle a vždycky míří k výšinám. Vytrvale si pak jdou za svým, a jejich píle, byť vykoupená minimem času pro sebe, se jim vyplácí. Jsou to úspěšné ženy, vonící po palisandru, cedru a santalu.

 

 

Napsala Bára Klímová

zdroj: redakce, https://www.joyonline.cz/beauty/pece-o-plet-telo/vyber-parfemu-podle-znameni-zverokruhu-sedi-na-vas

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Další z magazínu

Náš tip
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz