Babinet.cz  /  Magazín  /  Život a vztahy  /  Horoskop 2022: Berani projdou změnou, na Váhy čekají finance

Horoskop 2022: Berani projdou změnou, na Váhy čekají finance

12.1.2022 - redakce Babinet.cz

Někdo do roku 2022 vstupoval s čistým stolem, jiný řeší resty ještě v březnu. Někdo v lednu ještě bilancuje, někomu jinému jsou bilance dočista jedno a vrhá se s nadšením do všeho, co tento nový rok přinese. Co tedy přivane jednotlivým znamením? Koho čeká úspěch a kdo by si měl pár věcí pohlídat? Dozvíte se v našem velkém horoskopu.

fotografie: Pexels

Beran

Berani už dlouhodobě cítí, že je čas na velkou změnu. Dost možná sami ještě pořádně nevědí, oč vlastně jde, ale intuice jim velí jasně, že se musí něco změnit. A právě k tomuto by mělo dojít v letošním roce, který je změnám nakloněn. Půjde o váhu? O stěhování? O změnu práce? Na to Berani letos přijdou.

Býk

Býci mají tento rok v plánu hodně, ale opravdu významně hodně, zapracovat na svých vztazích. Ne jen na těch partnerských, ale také na vztahu ke svým dětem, k rodině, ke kolegům i k přátelům. Býci byli minulý rok ze vztahů obecně velmi unavení. Nedařilo se oboustranné pochopení. Tento rok přijde v tomto ohledu velký zlom, co se Býků a jejich vztahů týče.

Blíženci

Blíženci, pozor na zdraví. Zdá se, že již dlouho odkládáte návštěvu lékaře. Buď se bojíte řešit svůj zdravotní problém, anebo si nechcete přiznat, že nějaký skutečně máte. Přitom vás tato zdravotní potíž vysiluje a mnohdy omezuje. Nevyčkávejte a utíkejte k lékaři. Když začnete své zdraví řešit včas, získáte samá pozitiva.

Rak

Rakům tento rok slibuje úspěch na poli pracovním. Vše nasvědčuje tomu, že během letošního roku konečně seberou veškerou kuráž a vyřeší své pracovní problémy, které je pálí už poměrně dlouho. A je to jedině dobře. Posílí tak svou sebedůvěru a objeví v sobě schopnosti, o kterých doteď netušili, že v nich dřímají.

Lev

Lvům se minulý rok dařilo, na co sáhli. Na takový pocit se dá pěkně rychle přivyknout a snadno se může stát, že usnete na vavřínech. Lvi by si proto tento rok měli dát pozor na to, aby neměli hlavu v oblacích. Nezapomínejte, že vaše minulé úspěchy nepřišly samy od sebe a jak jste se na ně museli nadřít. Nepolevujte. 

Panna

Panny letos čeká růst a posun v souvislosti s komunikací. Dojde u nich ke změně úhlu pohledu a pomaloučku se naučí říkat i to, co okolí nemusí být zrovna dvakrát příjemné. Z minulého roku se s Pannami táhnou drobné problémy, které způsobily právě jejich nevyřčené věty. To Panny dodnes trápí a začátek roku využijí k vyřízení těchto restů.

Váhy

Váhy si v uplynulých letech připravovaly živnou půdu pro finance, které by měly přijít právě v tomto roce. Váhy ušly velký kus cesty v souvislosti s finanční gramotností a naučily se perfektně plánovat a hlídat rozpočet. Za tuto novou dovednost by měly být v tomto roce náležitě odměněny. Jak finančně, tak i dobrým pocitem ze svých schopností.

Štír

Štíři se minulý rok naprosto ztráceli ve svých pocitech. Spíše se jim nedařilo a to je téměř bez přestávky sráželo na kolena. Střídala se u nich chuť začít znovu, ale vzápětí přišel větší či menší pád. Letošní rok tak pro Štíry znamená novou energii, chuť, jasnou mysl, určení priorit a tolik potřebný životní náboj.

Střelec

Střelci se dlouho snažili okolí přesvědčit o svém jistém stanovisku a názoru. Vyslyšeni okolím však nebyli. Tento rok se to změní. Střelci si s nejbližším okolím vyřeší spoustu vzájemných křivd a na křehkou, avšak silnou duši Střelců, čeká příjemná satisfakce. Pozor by si ale Střelci měli dát na to, aby řešení přijímali s pokorou, nikoliv arogancí.

Kozoroh

Kozorohy letos čeká útlum, o kterém dosud nevěděli, že ho potřebují. Jejich osobní i pracovní vytížení za poslední léta se pomalu ale jistě začnou promítat do zdraví. Pro Kozorohy je zpomalení nemyslitelné, ale letos tomu bude jinak. Ať už dobrovolně či nedobrovolně, zpomalení v půli roku nevyhnutelně přijde.

Vodnář

Láska, láska, láska a ještě jednou láska. Taková je prognóza pro Vodnáře, když jde o rok 2022. Vodnáři před láskou dlouho utíkali a strkali před ní hlavu do písku. Na prahu minulého roku je však takový postoj dohnal a letos to budou chtít změnit. Díky charisma okouzlujících Vodnářů na lásku nebudou dlouho čekat. Stačí se před ní jen neschovávat.

Ryby

Ryby se minulý rok obětovaly tam, kde to nebylo úplně potřeba. Nesklidily za to ani úspěch, ani poděkování a mnohdy jejich oběť dokonce zůstala zcela bez povšimnutí. Tento rok je v souvislosti s Rybami nakloněn tvrdé práci na sobě, díky čemuž se takovéto obětní přešlapy nebudou opakovat. A to extrémně obětavé Ryby potřebují jako sůl.

 

napsala Bára Klímová

zdroje:

redakce

https://www.astroyogi.com/horoscope2022

https://www.kylethomasastrology.com/horoscopes/2022-astrology-horoscope-predictions-for-your-zodiac-sign

https://www.horoscopes-2022.com/

https://www.skyhoroscope.com/horoscope-2022

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Další z magazínu

Náš tip
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz