Babinet.cz  /  Magazín  /  Styl  /  3 typy podprsenek, které by měla vlastnit každá žena

3 typy podprsenek, které by měla vlastnit každá žena

12.1.2022 - redakce Babinet.cz

Každá žena má ve svém šatníku jednu oblíbenou podprsenku, kterou by nejraději nosila každý den. Kromě klasické podprsenky by ovšem všechny ženy měly vlastnit ještě alespoň 3 další typy podprsenek. Jaké to jsou?

fotografie: Freepik

Krajková pro zvláštní příležitosti

Všechny ženy se chtějí cítit přitažlivě a žensky. Neexistuje jednodušší způsob, jak toho docílit, než si pořídit svůdné spodní prádlo

Záleží pouze na vás, jakému typu podprsenky dáte přednost. Vybírat můžete mezi smyslnou krajkou nebo například elegantním saténem. Nějaká ta svůdná podprsenka by však ve vaší skříni rozhodně neměla chybět.

Sportovní podprsenka

I kdybyste se sportu věnovala pouze jednou za měsíc, perfektně padnoucí sportovní podprsenka je naprostý must-have kousek každého dámského šatníku

Ostré a prudké pohyby během cvičení totiž namáhají citlivé vazivové pruhy, které dodávají našemu poprsí tvar. Nošením sportovní podprsenky během sportu tak snadno předejdete trvalému poškození ňader a bolestem při cvičení. 

V klasické podprsence jsou sice prsa během cvičení také zpevněná, ale při intenzivním sportu vám mohou kostice či ramínka způsobit nejrůznější oděrky a otlaky.

 fotografie: Pexels

Podprsenka pod šaty

Rudá krajková podprsenka sice působí přitažlivě, pokud ovšem takovouto podprsenku zvolíte pod obepnuté šaty z jemného materiálu, můžete tak snadno zkazit celý dojem z outfitu. Rozhodně by tak ve vašem šatníku neměla chybět ještě alespoň jedna jednoduchá podprsenka tělové barvy s odepínatelnými ramínky, kterou můžete snadno vynést pod jakýkoliv top či šaty. 

 

napsala Dana Klementová

zdroj: redakce, https://www.intimidea.cz/blog/kolik-by-mela-mit-zena-podprsenek-ve-svem-satniku/

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Další z magazínu

Náš tip
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz