Babinet.cz  /  Magazín  /  Styl  /  Jaké oblečení zvolit na první rande

Jaké oblečení zvolit na první rande

10.1.2022 - redakce Babinet.cz

Dámy, čeká vás první rande a vy stále nevíte, jaký outfit zvolit? Připravili jsme si pro vás několik tipů, kterými se při výběru vhodného outfitu na první rande můžete řídit. 

I když vnitřní krása je bezesporu daleko důležitější než ta vnější, to první, co na vás muž uvidí, bude právě vaše vizuální stránka. To, jak úžasná jste, zjistí až záhy. Výběr vhodného outfitu tedy rozhodně nepodceňujte.  

fotografie: Pexels

Buďte sama sebou 

Základem úspěchu je přirozenost. Nesnažte ze sebe udělat jiného člověka a neschovávejte se za outfity, které běžně nenosíte. Váš nastávající by totiž mohl být následně překvapený, že taková, jak jste se prezentovala na prvním rande, vlastně vůbec nejste. 

Pozor na přílišnou vyzývavost

Každá žena chce působit žensky a přitažlivě. Dávejte si ovšem pozor, abyste to s tou vyzývavostí nepřehnala. Nemusela byste tak na první pohled udělat ten nejlepší dojem a muži by se vás mohli spíše zaleknout. 

Rozhodně to tedy neznamená, že na první rande musíte vyrazit v černém roláku, ale hluboký výstřih až k pupíku a minisukni nechte pro tentokrát raději doma. 

Jakou zvolit barvu?

Již v minulosti mnoho studií prokázalo, že ženy oblečené v červené jsou pro muže mnohem více atraktivnější a přitažlivější než ženy, které jsou oblečené v jiné barvě.

Jestliže však červená nepatří mezi vaše oblíbené barvy nebo na vás působí až příliš vyzývavě, máme pro vás jeden tip. Černá barva rovněž platí za perfektní volbu na první rande. Kombinaci černé a červené tak lze považovat za naprostou sázku na jistotu, se kterou okouzlíte jakéhokoliv muže.

napsala Dana Klementová

zdroj: https://www.novinky.cz/zena/styl/clanek/co-si-obleknout-na-prvni-rande-podle-vedcu-40307545

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Další z magazínu

Náš tip
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz