Babinet.cz  /  Magazín  /  Styl  /  Trendy barevné kožichy: Proč byste si je měla pořídit i vy?

Trendy barevné kožichy: Proč byste si je měla pořídit i vy?

30.12.2021 - redakce Babinet.cz

Zapomeňte na klasickou černou, šedou či hnědou. Letošní zimu jsou trendy pestré barvy a obzvláště pak výrazné barevné kožichy. Proč byste si jej měla pořídit i vy?

fotografie: Pexels

Barevné kožichy

Odvraťte se letošní zimu od tradičních černých, šedých a hnědých kabátů, letos jsou in výrazné barvy. Ať už zvolíte variantu s pastelovými nebo velmi křiklavými tóny, momentálně v kožešinových kabátcích módní chybu opravdu neuděláte. 

Navíc vám takový barevný kabát zaručeně rozzáří jakýkoliv pochmurný den a zima vám v něm během chladnějších měsíců také rozhodně nebude

Jak barevné kožichy správně kombinovat?

Pokud jste se i vy rozhodla pro pořízení výraznějšího kožíšku, měla byste vědět, jak ho správně nosit, abyste v něm nevypadala jako v pytli.

K barevným kožešinám volte naprosto jednoduché oblečení, nejlépe takové, které nepřidává na objemu a je v neutrálních barvách. Pokud si stále nejste jistá, tou vůbec nejlepší volbou budou úzké kalhoty, tričko/svetr a boty na podpatku. Úzké kalhoty dají krásně vyniknout vašim štíhlým nohám a boty na podpatku vás udělají opticky vyšší.

Pokud navíc nechcete působit příliš lacině, snažte se do outfitu vložit alespoň jeden sportovnější kousek. Vsadit můžete například na tenisky nebo třeba tričko s potiskem či mikinu. Zkrátka si neberte šaty spolu s kloboukem, a navíc s botami na podpatku a zlatou kabelkou. Barevný kožich je sám o sobě velice elegantní kousek, a tak je třeba ho něčím usměrnit a příjemně doplnit. 

napsala Dana Klementová

zdroj: redakce, https://www.prozeny.cz/clanek/barevne-kozichy-ktere-ozivi-kazdy-outfit-jak-na-ne-76957

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

christiana66
24.1.2022 21:43

Barevné kožichy se mi líbí, ale sama se na ně úplně necítím. Troufla jsem si jen na béžovou barvu:)

Další z magazínu

Náš tip
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz