Babinet.cz  /  Magazín  /  Styl  /  Minisukně i v zimě: V jakých vám zima určitě nebude

Minisukně i v zimě: V jakých vám zima určitě nebude

30.12.2021 - redakce Babinet.cz

I když se minisukním většina žen vyhýbá, je to právě podzim a zima, kdy je naprosto ideální čas vynést ryze sexy model v podobě rafinované mini. Jakou minisukni v zimě zvolit?

fotografie: Freepik

Minisukně pro všechny ženy

Pod pojmem minisukně si většina z nás vybaví až příliš mnoho odhalené kůže a lacinost. Většina žen si navíc myslí, že na tento oděv již nemá věk nebo dokonce postavu. Opak je ovšem pravdou. Minisukni si může dovolit většina žen. A to zejména na podzim a v zimě, kdy je možné je ideálně kombinovat s černými punčochami či hřejivými úplety. 

Minisukně by zkrátka zaručeně neměly chybět v žádném dámském zimním šatníku. Ani ženy plnějších tvarů by se jich neměly obávat. Ženské křivky nejsou rozhodně důvodem k tomu, abyste se vzdala smyslnosti a schovávala se za oversized oblečením, které postavě navíc opticky přidává další kila.

Jakou minisukni na zimu zvolit?

A jakou minisukni si na zimu ideálně pořídit?

Elegance a půvab

Vsadit můžete na klasiku v podobě denimové sukně, se kterou nikdy nic nezkazíte. Jestliže ovšem chcete jít s dobou a držet se nejnovějších trendů, máme pro vás tip. Velkým hitem letošní zimy se staly působivé tvídové modely lichotivě rovného střihu.

Ženská smyslnost

Ačkoliv je kůže považována za nejvíce sexy materiál, kožené sukně rozhodně nemusí působit lacině a nevkusně. Právě naopak. Pokud takovou sukni doplníte vhodnou halenkou či svetrem, smyslný sexy ženský outfit je rázem hotový. Pokud tedy zkrátka doplníte koženou či koženkovou sukni o konzervativnější oděv a uberete na černé barvě, máte vyhráno.

Hravost a něžnost

A i když jsou květinové či zvířecí vzory, pastelové barvy a kanýry vhodné spíše pro letní měsíce, chybu s nimi neuděláte ani při teplotách pohybujících se kolem nuly. 

Chcete na prvním rande zaujmout? Co takhle zkusit vsadit na sladce růžovou sukni s volánky? Proč vlastně ne. Pokud takovou sukni doplníte minimalistickým svetrem, rolákem či bílou košilí, budete za hvězdu. 

 

napsala Dana Klementová

zdroj: redakce, https://www.idnes.cz/onadnes/moda/minisukne-zima-trend.A211209_110907_jpz-krasa-moda_skld

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Další z magazínu

Náš tip
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz