Babinet.cz  /  Magazín  /  Styl  /  Jaké kabelky budou letošní zimu trendy

Jaké kabelky budou letošní zimu trendy

2.12.2021 - redakce Babinet.cz

Také byste ráda s nadcházející zimou doplnila svoji sbírku kabelek o nějaký ten trendy kousek? Víte, jaké kabelky budou letošní zimu největším hitem? Nechte se inspirovat v následujícím článku.

fotografie: Freepik

Jaké kabelky budou letošní zimu trendy?

Dámy, víte, jaké kabelky budou letošní zimu skutečně trendy? 

Pokud máte i vy ráda extravaganci, tak letošní zima je pro vás jako stvořená. Právě letos si pro nás totiž návrháři připravili opravdu speciální kousky. Jejich kreace se především vyznačují zateplenými materiály, které evokují péřové bundy i zvířecí srst. Jedinečné tašky, které se navíc perfektně hodí k volnočasovému i elegantnímu oblečení, využijete minimálně až do jara. V obchodech pak narazíte na kabelky v neutrálních přírodních tónech, ale i na výraznější metalické barvy, které rozzáří pochmurné zimní počasí.

fotografie: Pexels

Péřové kabelky

Ano, péřová nemusí být pouze bunda či kabát. Jsou to totiž právě péřové/prošívané kabelky, které budou letošní zimu tím největším hitem. Mezi ty nejžádanější se pak řadí především černé, stříbrné či hnědé péřové kabelky

Kabelky s teddy kožíškem

Dalším trendy kousek budou během letošní zimy kabelky s teddy kožíškem. Jedná se sice o extravagantnější kousek, ovšem pokud nechcete splynout s davem, pak je tato kabelka jako stvořená právě pro vás. 

Pokud ovšem dáváte přednost méně výstředním kouskům, můžete sáhnout po kabelce z umělé kožešiny. I ty budou totiž v průběhu zimy 2021/2022 velmi oblíbené. Stále se sice jedná o nápadnější kousek, ovšem pokud si tuto kabelku pořídíte v nějakém méně výrazném odstínu, jistě neuděláte chybu a celý zimní outfit příjemně oživíte. 

Kabelka s krokodýlím vzorem

A pokud vás péřové ani kožešinové kabelky příliš nezaujaly, máme pro vás ještě jeden tip. Kabelky s krokodýlím vzorem. Ty jsou trendy již posledních pár let, lze je vynést i během podzimu a jara, a navíc máte jistotu, že i za rok či dva budete moci s klidem tuto kabelku používat, protože z kurzu jen tak nevyjde. 

 

napsala Dana Klementová

zdroj: https://www.prozeny.cz/clanek/perove-teddy-i-s-koziskem-tohle-jsou-nej-kabelky-na-zimu-68619

 

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Další z magazínu

Náš tip
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz