Babinet.cz  /  Soutěže  /  Soutěžte o přípravky Naturevia, které nastartují imunitu vašich dětí

Soutěžte o přípravky Naturevia, které nastartují imunitu vašich dětí

10.11.2021 - redakce Babinet.cz

Supervitamin pro imunitu

Déčko je základ. Pro správné fungování imunitního systému je nepostradatelné. Jeho dlouhodobý nedostatek zvyšuje riziko respiračních virových onemocnění. Navíc vitamin D je u dětí důležitý také pro správný růst a vývoji kostí i zubů. Proto byste jim ho měli pravidelně dávat. Ideálním zdrojem tohoto supervitaminu je doplněk stravy Naturevia Vitamin D3-Efekt kids, který má podobu cucavých pastilek s pomerančovou příchutí. Postačí jen jedna pastilka denně a děti budou mít zajištěnou potřebnou dávku.

Probiotika pro pohodové zažívání

V rámci posilování obranyschopnosti nesmíme zapomínat ani na zažívání. Právě střeva a v nich sídlící mikrobiom jsou totiž nejdůležitějšími orgány imunity. K tomu, aby byly ve formě a dokázaly čelit každodennímu náporu, nám nejlépe pomohou probiotika. K dostání jsou speciální přípravky pro děti, k nimž patří i Naturevia Laktobacílky, které mají podobu cucavých pastilek s ovocnou příchutí, takže dětem chutnají.

Soutěžte s námi a vyhrajte balíček, který je určen k podpoře imunity dětí. Jsou přece to nejdůležitější, co máme, a všichni si přejeme, aby zůstaly zdravé a mohly chodit do školy či školky.

Co můžete vyhrát:

Získat můžete jeden ze tří balíčků s doplňky stravy Naturevia, který obsahuje Naturevia Vitamin D3-Efekt Kids a Laktobacílky (66 pastilek). Hodnota 1 výhry je cca 450 Kč.

Nápovědu najdete ZDE

Soutěž již byla ukončena.
Obvykle do tří týdnu od konce soutěže se na tomto místě objeví výherci.

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Vložit komentář

Další soutěže

Náš tip