Babinet.cz  /  Soutěže  /  Soutěžte o přípravky Naturevia, které nastartují imunitu vašich dětí

Soutěžte o přípravky Naturevia, které nastartují imunitu vašich dětí

10.11.2021 - redakce Babinet.cz

Supervitamin pro imunitu

Déčko je základ. Pro správné fungování imunitního systému je nepostradatelné. Jeho dlouhodobý nedostatek zvyšuje riziko respiračních virových onemocnění. Navíc vitamin D je u dětí důležitý také pro správný růst a vývoji kostí i zubů. Proto byste jim ho měli pravidelně dávat. Ideálním zdrojem tohoto supervitaminu je doplněk stravy Naturevia Vitamin D3-Efekt kids, který má podobu cucavých pastilek s pomerančovou příchutí. Postačí jen jedna pastilka denně a děti budou mít zajištěnou potřebnou dávku.

Probiotika pro pohodové zažívání

V rámci posilování obranyschopnosti nesmíme zapomínat ani na zažívání. Právě střeva a v nich sídlící mikrobiom jsou totiž nejdůležitějšími orgány imunity. K tomu, aby byly ve formě a dokázaly čelit každodennímu náporu, nám nejlépe pomohou probiotika. K dostání jsou speciální přípravky pro děti, k nimž patří i Naturevia Laktobacílky, které mají podobu cucavých pastilek s ovocnou příchutí, takže dětem chutnají.

Soutěžte s námi a vyhrajte balíček, který je určen k podpoře imunity dětí. Jsou přece to nejdůležitější, co máme, a všichni si přejeme, aby zůstaly zdravé a mohly chodit do školy či školky.

Co můžete vyhrát:

Získat můžete jeden ze tří balíčků s doplňky stravy Naturevia, který obsahuje Naturevia Vitamin D3-Efekt Kids a Laktobacílky (66 pastilek). Hodnota 1 výhry je cca 450 Kč.

Nápovědu najdete ZDE

Soutěž již byla ukončena. Výherci soutěže jsou:
Gregorová Iva - Leštinka, Jaroslav Sečkář - Mikulov, František Zlámal - Břeclav

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Další soutěže

Náš tip
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz