Babinet.cz  /  Magazín  /  Styl  /  Trendy šály a čepice pro podzim a zimu

Trendy šály a čepice pro podzim a zimu

3.11.2021 - redakce Babinet.cz

Chladné dny jsou již definitivně tady, a je tak nejvyšší čas zachumlat se do hřejivé šály a čepice. Jakou čepici a šálu byste si tak na letošní zimu měla pořídit, abyste byla skutečně trendy?

fotografie: Pexels

Čepice, klobouky a čelenky

Kromě klasických pletených zimních čepic se poslední roky stávají čím dál více oblíbené a populární zimní klobouky a pletené čelenky

Jedná se o jedinečnou variantu zimní pokrývky hlavy, která dodá celému outfitu špetku originality, a přitom vás příjemně zahřeje. Pokud tedy chcete i vy během letošní zimy skutečně zazářit, nějaký ten klobouk či zimní čelenku byste si rozhodně měla pořídit.

Co se týče barev, přednost dávejte spíše méně výrazných, neutrálních a přírodním tónům, jako jsou například hnědá, běžová, šedá, bílá, černá či khaki

Zimní šály

Není nic elegantnějšího než jednoduchý dvouřadý kabát doplněný o stylovou zimní šálu. Ovšem nebojte se po šále sáhnout ani ve chvíli, kdy jste vyměnily elegantní kabát za prošívanou bundu či zimní koženou bundu. Šála dodá každému outfitu šmrnc a příjemně ho ozvláštní.  

Kromě klasických pletených jednobarevných šál jsou velmi oblíbené také ty se vzorem kostky či s pruhy. Nebojte se pořídit si nějakou takovou šálu i vy. 


fotografie: Pexels

Inspirujte se

A pokud stále nevíte, po jaké čepici, šále či klobouku letošní podzim či zimu sáhnout, připravili jsme si pro vás galerii plnou okouzlujících zimních outfitů, které vám s výběrem jistě pomohou. 

fotografie: Pexels

fotografie: Pexels

fotografie: Pexels

fotografie: Pexels

fotografie: Pexels

fotografie: Pexels

 

napsala Dana Klementová

zdroj: redakce, idnes.cz

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Další z magazínu

Náš tip
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz