Babinet.cz  /  Magazín  /  Styl  /  Lakované boty: Must-have kousek každého ženského botníku

Lakované boty: Must-have kousek každého ženského botníku

2.11.2021 - redakce Babinet.cz

Elegantní lakovky se bezesporu řadí mezi must-have kousek každého dámského botníku. Jaký typ lakovaných bot by tak zaručeně neměl chybět i ve vašem botníku? 

fotografie: Pexels

Jaké lakované boty by neměly chybět v dámském botníku?

Jaké lakované boty byste si tedy měla pořídit i vy? 

  • Nízké lakované kozačky
  • Šněrovací lakovky ke kotníkům
  • Lakované polobotky
  • Lakovky na podpatku

Nízké lakované kozačky

Nízké lakované kozačky oceníte především během chladnějších podzimních a zimních dnů. V kombinaci se zimních kabátek a černými džínami vypadají takové boty naprosto senzačně. A zima vám v nich zaručeně také nebude. 

Šněrovací lakovky ke kotníkům 

Šněrovací lakované boty ke kotníkům se v poslední době stávají čím dál více trendy. Proto byste si je rozhodně měla pořídit i vy. Ať už tyto boty zkombinujete s klasickými modrými džínami, nebo vsadíte na originálnější outfit a lakovanými boty ke kotníkům doplníte tylovou sukni, chybu rozhodně neuděláte. 

Lakované polobotky

Za vůbec největší klasiku se považují černé lakované polobotky. Praktické, pohodlné a stylové polobotky v elegantním lesklém designu jsou zkrátka hitem již několik let. Jedná se o skvělou obuv vhodnou k formálnějším i méně formálním outfitům. 

fotografie: Pexels

Lakovky na podpatku 

Dámy, pokud i vy dáváte přednost botám na podpatku, tak takové lakované lodičky by vám doma rozhodně neměly chybět. Pořídit si můžete elegantní černé lakované lodičky, sexy červené lakované lodičky nebo třeba něžné pudrové lakované lodičky. Zkrátka alespoň jedny takové lakované boty na podpatku by v dámském botníku rozhodně neměly chybět. Jedná se o úžasný módní kousek, který nádherně podtrhne vaši ženskost a působí naprosto senzačně. Kombinovat je opět můžete prakticky s čímkoliv. Ať už s džínami, tak i s šaty či sukní. 

 

napsala Dana Klementová

zdroj: redakce, prozeny.cz

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

christiana66
28.11.2021 23:50

Musím přiznat, že lakované boty mi nic neříkají a nemyslím si, že bych si je chtěla pořizovat. Vím, že je to aktuální trend a na ulicích je jich vidět celkem dost. Možná bych ještě uvažovala o lodičkách, ale podpatky nenosím:)

Další z magazínu

Náš tip
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz