Babinet.cz  /  Soutěže  /  Zpestřete si podzim novinkami Panzani. Vyhrajte dárkový balíček plný těstovin a omáček!

Zpestřete si podzim novinkami Panzani. Vyhrajte dárkový balíček plný těstovin a omáček!

13.10.2021 - redakce Babinet.cz

Chcete vyzkoušet něco rychlého, dobrého, z kvalitních surovin, co vás ani vaše blízké nezklame? Vyzkoušejte těstoviny Panzani s novou prémiovou řadou Selezione di Chef. Unikátní know-how a domácí výrobní postup zaručují nadýchanější a vláčnější těstoviny, které chutí a vlastnostmi mohou směle konkurovat čerstvým těstovinám. Značka Panzani také rozšířila řadu omáček na těstoviny s rajčatovým základem o další varianty, pochutnat si nyní můžete i na Houbové, Lilku & Ricottě a Cuketě & kozím sýru.

Inspirací pro novou řadu těstovin Selezione di Chef byl italský venkov a jeho osvědčená řemeslná výroba těstovin. Díky domácímu výrobnímu postupu, který zahrnuje hnětení těsta, jeho zrání a odležení jsme získali těstoviny s vlastnostmi čerstvých těstovin. Navíc obsahují čerstvá vejce, která jim propůjčují vláčnost a charakteristickou chuť, jsou pevné na skus a zároveň se rozplývají přímo na jazyku.

Veškeré novinky jsou dostupné v obchodním řetězci Billa, hypermarketech Albert a Globus či na e-shopech rohlik.cz a kosik.cz.

Zpestřete si podzim novinkami Panzani, které můžete vyhrát i v naší soutěži, stačí správně odpovědět na následující otázku a mít štěstí.

Nápovědu hledejte na: www.panzani.cz

Tři z vás mohou vyhrát dárkový balíček těstovin a omáček Panzani v hodnotě 500 Kč!

Soutěž již byla ukončena. Výherci soutěže jsou:
Květa Hedvíková - Praha, Jan Pokorný - Ústí nad Labem, Ludmila Vilímová - Praha

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Další soutěže

Náš tip
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz