Babinet.cz  /  Soutěže  /  Vyhrajte balíček per značky Pilot!

Vyhrajte balíček per značky Pilot!

27.8.2021 - redakce Babinet.cz

Nejen pro školáky, kteří začátkem září usedají do lavic, ale i pro nás ostatní znamená konec léta návrat ke svým kancelářským stolům a povinnostem. Letos se ale paradoxně zpět do kanceláří a škol většina školáků i dospěláků po dlouhých měsících domácí výuky a práce z domova těší. Společnost Pilot na nikoho nezapomíná, a přináší nejen už tradiční pera FriXion Ball, ale také kolekci elegantních gumovacích rollerů Pilot FriXion Point Clicker. Soutěžte s námi a objevte všechny velké novinky, které na Vás čekají!

Pilot FriXion Ball nikdy neomrzí

Je čas doplnit školní penály! A co u dětí jednoznačně vede? Jistě že gumovací pera různých barev Pilot FriXion Ball. I chybami se člověk učí, legendárním perem FriXion je však snadno zničí. Revoluční termosenzitivní inkoust lze snadno vygumovat a přepsat, což potěší nejednoho školáka a studenta. Ergonomický tvar pera a příjemná gumová úchopová zóna zajistí komfortní psaní, náplň s jemným gelovým inkoustem se dá po vypsání snadno vyměnit. Pilot FriXion Ball je ideálním parťákem pro upravené sešity bez škrtanců. Na výběr je mnoho zářivých barev i pastelových odstínů a různé šířky stopy. Barva inkoustu odpovídá barvě pera, při výběru tak nikdy nesáhnete vedle. Pokud dbáte na ochranu životního prostředí, tak i tohle, školáky velmi oblíbené gumovací pero, je vyrobeno minimálně z poloviny z recyklovaných materiálů. Doporučená MOC je 74,00 Kč.

Změna je život, změna je Pilot

Kdo se někdy nezmýlil? Kdo někdy nezměnil svůj plán? Nikoho takového ve svém okolí asi neznáme, ale škrtance v diáři chce mít málokdo. Sáhněte po elegantním gelovém rolleru Pilot FriXion Point Clicker, který díky kouzelnému termosenzitivnímu inkoustu FriXion umožní psát čistě a bez škrtanců. Chybu či změnu jednoduše vymažete gumovacím zakončením pera a ihned přepíšete. Inovativní high tech synergy hrot spojující výhody tenkého jehličkového a klasického kónického hrotu zajistí krásně tenkou a čistou stopu a díky gelovému inkoustu neuvěřitelně hladce klouže po papíře. Pero se stiskacím mechanismem v elegantním černém designu nabízí hned osm trendy barev pro vaše zápisky, poznámky či myšlenkové mapy. A pozor, když inkoust dojde, náplň prostě jen vyměníte a oblíbený roller je opět připravený k psaní. Ekologické a praktické zároveň. Doporučená MOC je 81,00 Kč.

Od plastové lahve k peru

Nové kuličkové pero Ecoball doplňuje ekologickou kolekci per B2P. Vůbec poprvé jsou součástí složení pera oceánské plasty. To je plastový odpad posbíraný z pláží, oceánů, řek, jezer a břehů vodních toků. Celkový podíl recyklovaného materiálu tvoří 86 %, z toho 2,5 % právě oceánské plasty. Design pera Ecoball je navržen tak, aby připomínal tvar PET lahve. Dokonalé propojení designu a využití plastového odpadu k výrobě Ecoballu podtrhuje i skutečnost, že z jedné PET lahve lze vyrobit až tři pera. Kuličkové pero s vyměnitelnou náplní nabízí maximální komfort při psaní inkoustem na bázi oleje. Díky viditelnosti hladiny inkoustu se vám nikdy nestane, že náplň zničehonic dojde. Hrot z nerezové oceli a s kuličkou z karbidu wolframu zajišťuje vysokou životnost a odolnost proti tlaku vyvíjenému při psaní. Pero Pilot B2P Ecoball se středním hrotem je k dostání v černé, modré, červené a zelené barvě a díky stiskacímu mechanismu je jedním cvaknutím připravené k psaní. Prostě skvělé pero z plastové lahve. Doporučená MOC je 26,00 Kč.

Tři vybrané šťastlivce vybavíme do školy či do práci balíčkem s pery Pilot v hodnotě 500 Kč.

Nápovědu najdete na stránkách www.pilotpen.cz.

Soutěž již byla ukončena. Výherci soutěže jsou:
Šárka Pokorná - Pěkov, Helena Kummelová - Náklo, Jiří Šetka - Příbraz

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Další soutěže

Náš tip
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz