Babinet.cz  /  Magazín  /  Komerční obsah  /  Najděte své šťastné hvězdy: Letní soutěž Centra Černý Most

Najděte své šťastné hvězdy: Letní soutěž Centra Černý Most

9.7.2021 - redakce Babinet.cz

Jestli je vám šťastná hvězda nakloněna, můžete v průběhu léta vyzkoušet v Centru Černý Most. Výhru v podobě 1 000 Kč na další nákup bude ukrývat každý ze stíracích losů, který při nákupu nad 500 Kč obdrží všichni zákazníci.

fotografie: se svolením CČM

Setřete si poukaz na další nákupy

První stírací losy se na trhu objevily v roce 1974 a záhy po svém představení se staly velkou senzací. O 1 000 Kč na další nákup si prostřednictvím této populární loterie můžete od 1. července až do konce srpna zasoutěžit i v Centru Černý Most. Jeden ze stíracích losů, z nichž všechny jsou výherní, dostane každý zákazník Centra při nákupu nad 500 Kč. Pak už je jen na vás, která 4 políčka setřete. Pokud se vám pod každým z nich podaří najít symbol usmívajícího smajlíka, tisícovka na další nákup je vaše.

Jak získat stírací los?

  1. Nakupte v Centru Černý Most v termínu od 1. 7. do 31. 8. 2021 (nebo do vyčerpání zásob losů) minimálně za 500 Kč v libovolném obchodě, restauraci či stánku.
  2. Stavte se na infostánku nebo na Click & Service, kde si na základě účtenky vyzvednete stírací los/losy. Maximálně však může zákazník získat 5 losů s jednou účtenkou. Jeden soutěžící může za dobu trvání soutěže vyhrát vícekrát.
  3. Svůj los setřete přesně podle uvedených pokynů. Videonávod najdete na stránkách Centra.

Jaká je výhra?

Pokud se na vás usměje štěstí, vyhrajete hlavní výhru v podobě dárkové karty v hodnotě 1 000 Kč na nákupy v Centru Černý Most!

Všechny stírací losy obsahují správnou výherní kombinaci. Je tedy na vás, jaké soutěžní políčka setřete. Celkově na vás čekají stírací losy za 50 milionů korun! Na každém losu naleznete 2 hry: hlavní výhra a druhá šance v podobě okamžité výhry, kterou můžete uplatnit přímo u partnera akce. Seznam výher ve druhé šanci je k dispozici na webových stránkách Centra.

Kde si losy vyzvednout?

Stírací losy dostanete na infostánku nebo na Click & Service, které se nachází v přízemí našeho centra a jsou v provozu denně od 9 do 21 hod.

Kontaktní emailová adresa: infoccm@urw.com.

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Vložit komentář

Další z magazínu

Náš tip