Babinet.cz  /  Soutěže  /  Vyhrajte balíček s rozmanitými produkty od Gabriella Salvete

Vyhrajte balíček s rozmanitými produkty od Gabriella Salvete

24.5.2021 - redakce Babinet.cz

Pojďme si představit balíček plný nejrůznějších produktů od Gabriella Salvete. Naleznete v něm všemožnou dekorativní kosmetiku, doplňky k líčení, nebo pomůcek k čištění pleti. Produkty vám usnadní ranní líčení a vyzkoušíte perfektní kvalitu, kterou značka nabízí.

Ať už zvolíte jakýkoliv typ líčení, vždy si budete muset nějakým způsobem zafixovat make-up. V našem balíčku k tomu naleznete sypký matující pudr, díky kterému se budete cítit jako ve starých amerických filmech. Pohled na ženu v zrcadle, která si labutěnkou pudruje nos. Přesně to vám pudr od Gabriella Salvete umožní.

Při líčení očí jistě oceníte řasenku Gaby 100% Black Lashes s velmi intenzivní pigmentací. Speciálně navržený kartáček dodá řasám objem a oddělí jednu od druhé. Pokud chcete ještě výraznější líčení, potom si budete rozumět s kazetkou umělých řas. Řasy jsou mezi zákaznicemi velmi oblíbené pro perfektní přilnavost a vkusný přirozený vzhled. Jestli jste si někdy aplikovali umělé řasy tak víte, že k úplné dokonalosti je dobré použít oční linku na horní víčka, která pomůže zakamuflovat spoj umělých řas s víčkem.  Jako bonus je k líčení očí v balíčku přiložená paletka očních stínů, jenž nabízí nepřeberné množství možností, jak oči nalíčit. Celý look podtrhnou výrazně nalíčené rty tekutou rtěnkou s matujícím efektem odstín 102 Cherry Berry.

Pro usnadnění líčení jsou v balíčku štětce a aplikátory. Nesmíme však zapomínat na jejich čistotu. Nikdo přeci nechce, aby se mu zhoršil stav pleti v důsledku opětovného nanášení nečistot štětci s usazenými zbytky make-upu. Mýdlo na štětce se speciální silikonovou paletkou na usnadnění čištění tomuto strašáku mnoha žen pomůže předejít. Postačí štětce čistit jednou za 14 dní. Vždy však musíte být opatrné, aby se neporušilo štětinové lůžko. Poté by se štětec začal třepit a štětiny by mohly vypadávat.

Čistota štětců je důležitá, ale mnohem důležitější je čistota pleti. Salvete nabízí speciální žínku na obličej, která účinně odstraňuje veškerý make-up již při kontaktu s vodou. Nepotřebujete tak žádný speciální čistič, který by pro vaši pleť mohl být agresivním. Jen namočíte odličovací žínku do vody a pečlivě omyjete obličej.

Veškerý sortiment značky Gabriella Salvete naleznete na e-shopu europarfemy.cz. Nabídka je velmi široká a rozmanitá, co třeba prohlédnout si novinky mimo dekorativní kosmetiku, například pleťové masky a šumivé koupelové bomby!

A teď už pojďte vyzkoušet štěstí a vyhrát jeden ze tří balíčků Gabriella Salvete, který obsahuje krásných 11 produktů, které vám pomůžou k dokonalému make-upu.

 

Nápovědu najdete na  europarfemy.cz.

Soutěž již byla ukončena. Výherci soutěže jsou:
Henryk Molin - Smilovice, Irena Sladká - Kout na Šumavě, Libuše Chudáčková - Ledce u Plzně

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Další soutěže

Náš tip
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz