Babinet.cz  /  Soutěže  /  Vyhrajte pro svého maturanta voucher na online výuku angličtiny

Vyhrajte pro svého maturanta voucher na online výuku angličtiny

1.5.2021 - redakce Babinet.cz

Nenechte své dítě propadat panice, strachu a stresu z maturity z angličtiny a dodejte mu potřebnou jistotu, a hlavně tu správnou přípravu! S tou mu pomohou online jazykové kurzy EDUCAN ACADEMY, pojmenované Jazyková zkouška nanečisto, které zajišťuje jazyková škola Educan. Pro vašeho maturanta se tak v čase online distanční výuky stanou doslova záchranou.

Jazyková škola Educan dovede díky EDUCAN ACADEMY na maturitu připravit opravdu každého studenta, zcela bez ohledu na to, jak mu jazyk ve škole do nynějška šel. Studentovi se bude věnovat zkušená lektorka, která díky své přátelské povaze, rodinnému přístupu a trpělivosti dovede uvolnit i nejnervóznějšího studenta a skutečně ho naučit.

Lektorka je navíc přímo maturitní examinátorkou, a tak studenta připraví přesně tak, aby při maturitě obstál. Nejen, že navodí reálnou atmosféru maturity, ale také prozradí nejrůznější fígle a chytáky, na které si dát při samotné zkoušce pozor.

Hraje se o 3 vouchery a každý výherce získá v rámci voucheru 5 konzultací po 45 minutách, které lektorka zaměří dle jeho potřeb a požadavků přímo na míru.

Nápovědu naleznete na www.educan.cz

Soutěž již byla ukončena. Výherci soutěže jsou:
Vendula Žáková - České Budějovice, Dagmar Dědičová - Brno, Maria Čerchová - Ostrava

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Další soutěže

Náš tip
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz