Babinet.cz  /  Soutěže  /  Vyhrajte balíček velikonočních čokolád Milka!

Vyhrajte balíček velikonočních čokolád Milka!

24.3.2021 - redakce Babinet.cz

Velikonoce se blíží a přesto, že si letos návštěvu koledníků asi neužijeme, určitě můžete hezkou koledou obdarovat své nejbližší u vás doma. Čokoláda určitě poteší každého.:-)

Zaměňte letos tradiční pomlázku za velikonoční vajíčkobraní! Hledání vajíček, která v okolí domu roznáší zajíček, má u nás své kořeny již od 16. století! Pomlázkování a další tradice tento zvyk upozadily, ale zajíček poslem Velikonoc zůstává.

Schovat můžete třeba Milka zajíčka, originální vajíčka Milka Funny Egg s motivy Velikonoc, která jsou plná křupavých čokoládových bonbonků, zábavné velikonoční balení Milka Egg´n´Spoon tradičně plněně lahodnou krémovou pěnou, ale i varianta Oreo s krémovou pěnou a oblíbenými Oreo sušenkami, Milka Plushes - plyšové zvířátko s bohatou nadílko, nebo košíček Milka Egg Hunt plný kolekce nejrozmanitějších čokoládových vajíček a to vše z oblíbené nejjemnější čokolády z pravého alpského mléka!

Odpovězte správně na soutěžní otázku a 4 z vás vyhrají balíček velikonočních čokolád Milka!

Soutěž již byla ukončena. Výherci soutěže jsou:
Vlasta Zubková - Klašterec nad Ohří, Alice Červenková - Lichnov, Dana Tůmová - Loděnice, MUDr. Radmila Jáchymová - České Budějovice

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Vložit komentář

Další soutěže

Náš tip