Babinet.cz  /  Magazín  /  Styl  /  Hody, hody, doprovody, já jsem malý zajíček…

Hody, hody, doprovody, já jsem malý zajíček…

22.3.2021 - redakce Babinet.cz

Velikonoční svátky symbolizují konec zimy a oslavu jara! Přivítejte letošní jaro vesele a s úsměvem. Jaké jsou Vaše oblíbené zvyky či tradice? Koledy, barvení vajíček, pomlázka, nebo vajíčkobraní? Hledání vajíček, která v okolí domu roznáší zajíček, má u nás své kořeny již od 16. století! Pomlázkování a další tradice tento zvyk upozadily, ale zajíček poslem Velikonoc zůstává. Milka zajíček, z té nejjemnější alpské čokolády, je skvělým překvapením právě při vajíčkobraní nebo jako odměna pro koledníky.

Milka Bunny k dostání v 45g balení. Cena 29,90 Kč

Hody, Hody, doprovody, dejte vejce…

… malovaný? Ať už malovaná, zdobená voskem, drátkem, krajkou, polepená obtisky nebo čokoládová, všechna jsou dle tradice spojena s Velikonocemi a už od pradávných dob byla symbolem znovuzrození a života. Jsou nejvýraznějším symbolem velikonočních svátků. Originální vajíčka Milka Funny Egg z té nejjemnější mléčné čokolády s motivy Velikonoc jsou plná křupavých čokoládových bonbonků. Udělají radost během vajíčkobraní a můžete s nimi potěšit i své nejbližší.

Milka Funny Egg k dostání v 50g balení. Cena 39,90 Kč

Vajíčka na sto způsobů

Natvrdo, naměkko nebo na hniličku? Vajíčka k snídani milujeme v nejrůznějších podobách. Ale pozor! Tyhle do lednice nepatří! 4 vajíčka v zábavném velikonočním balení Milka Egg´n´Spoon jsou totiž z té nejjemnější čokolády z alpského mléka. Tradičně jsou plněná lahodnou krémovou pěnou, ale varianta Oreo s krémovou pěnou a oblíbenými Oreo sušenkami nenechá chladným žádného malého koledníka. Ať už budete letos trávit Velikonoce kdekoliv, nenechte se zaskočit a buďte připravení!

Milka Egg´n´Spoon Milk a Egg´n´spoon Oreo k dostání za 104,90 Kč

Plyšová zvířátka s velikonoční nadílkou

Jarní sluníčko vytahuje ze země první květiny, příroda a život se probouzí. Víte, že původně se na Velikonoce pomlázkou šlehala i zvířata, aby se brzy rozmnožila a stromky, aby se probraly ze zimního spánku a začaly plodit? Milka Plushes jsou ale na mazlení! Kolekce tří plyšových zvířátek s bohatou nadílkou plnou alpské čokolády v té nejjemnější podobě oslní každého koledníka. Zkuste zapojit zvířátka do vajíčkobraní a užijte si ten moment překvapení, kdy dárkové balní vykouzlí na tváři dokonalý úsměv.

Milka Plushes k dostání za 199,90 Kč

Vajíčkobraní v plné parádě

Velikonoční svátky jsou plné nejrůznějších tradic. V mnoha rodinách je oblíbeným potěšením vajíčkobraní a v dnešní době nabírá stále více na popularitě. Víte ale, že se nejedná o žádnou převzatou záležitost a má své kořeny i v našem regionu? Vezměte košíček a zahrajte si hru „na schovávanou“. Hrát lze všude a ideálně na zahradě. Milka Egg Hunt je kolekce plná nejrozmanitějších čokoládových vajíček z oblíbené nejjemnější čokolády z pravého alpského mléka. Kam zajíček dobroty schoval a kdo jich najde nejvíc?

Doporučená cena Egg Hunt Košíček je 179,90 Kč

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Další z magazínu

Náš tip
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz