Babinet.cz  /  Soutěže  /  Vyhrajte parfém Giordani Gold Essenza Blossom od Oriflame

Vyhrajte parfém Giordani Gold Essenza Blossom od Oriflame

23.3.2021 - redakce Babinet.cz

Šperky už dávno nejsou jen na ozdobu, jako šperk můžete i vonět. Dva renomovaní parfuméři, Fabrice Pellegrin a Daphne Bugey, totiž spojili své síly a vytvořili skutečný klenot mezi vůněmi. Nechali se inspirovat růžovým zlatem, které se skládá ze zlata, stříbra a mědi. Tyto tři kovy růžového zlata jsou v parfému reprezentovány třemi nádherně vonícími květy pomerančovníku, sambackého jasmínu a akordu kamélie. Květinová kombinace je doplněna o tóny vanilky, čímž vznikla nezaměnitelná vůně připomínající pravé růžové zlato. Tím je k příležitosti oslav 45. výročí značky Giordani Gold zdoben i designový flakón parfému. Dopřejte své osobnosti prostor vyniknout skrze nadčasově elegantní vůni, která v ženách podtrhuje vášeň a smyslnost.

Fotografie: Oriflame / parfém Giordani Gold Essenza Blossom (cena: 1 099 Kč, do 03.05.2021 za zvýhodněnou cenu 699 Kč)

Tip: Jak si nepokazit lásku na první pohled

Vůně může být jakkoliv kvalitní a příjemná, ale pokud vaše "rande naslepo" neproběhne správně, připravíte se o možnost zamilovat se na celý život, a proto:

  1. nikdy o sebe nemněte zápěstí, na které jste si aplikovali vůni. Parfém tím zbytečně zahřejete a vůně, které se mají rozvinout, postupně vyprchají;
  2. aplikace parfému na papírky značně zkresluje skutečnou vůni. Parfém byste měli aplikovat vždy na pokožku (dekolt, zápěstí, vnitřní stranu loktů...), abyste zjistili, jak voní po reakci s kůží;
  3. na dobré se vyplatí čekat, a tak i parfém potřebuje svůj čas. Po pár sekundách cítíte pouze tóny „hlavy“ a až později se rozvine „srdce“ a základ, které jsou při výběru vůně směrodatné. Přibližně po 15 minutách můžete zhodnotit, zda je daný parfém pro vás ten pravý.

K zakoupení na e-shopu www.oriflame.cz

Odpovězte správně na soutěžní otázku a 3 z vás vyhrají parfém Giordani Gold Essenza Blossom!

Soutěž již byla ukončena.
Obvykle do tří týdnu od konce soutěže se na tomto místě objeví výherci.

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Vložit komentář

Další soutěže

Náš tip