Babinet.cz  /  Magazín  /  Život a vztahy  /  Lednový horoskop odhaluje, jak začne váš nový rok 2021

Lednový horoskop odhaluje, jak začne váš nový rok 2021

1.1.2021 - redakce Babinet.cz

Leden 2021 je před námi a váš horoskop je plný změn. Přečtěte si, jak si povede vašemu hvězdnému znamení.

Beran (21.3.-20.4.)
Nyní konečně můžete volně dýchat. V tomto čase se dostaví klid a pohoda v partnerském životě i v celé rodině. Co se týče zaměstnání, budete přemýšlíte o tom, jak vydělat lepší peníze a podpořit svou kariéru. Nechte ale za sebou veškerý stres a tlak, které jste v sobě v minulosti vyvinuli. Využijte této doby k odpočinku a nabrání nové energie. Můžete potkat několik zajímavých nových lidí.

Býk (21.4.-21.5.)
Věci se opravdu rozběhnou 6. ledna. Začnete přemýšlet o tom, kam směřuje vaše kariéra a jak se můžete dopracovat k dosažení svých cílů. Váš milostný život se také začne měnit, buďte na pozoru.Musíte se mnohé naučit, abyste mohli porazit své soky. Vaše neotřelost a nápaditost je skvělá, ale málokdy si dodáte odvahu vše realizovat. Zajděte si pro radu k dobrému a zkušenému příteli. Určitě Vás podpoří.

Blíženci (22.5-21.6.)
Leden je měsícem pro hlubokou sebereflexi. Mějte se na pozoru, tento měsíc vám hrozí možnost krádeže nebo ztráty nějakých osobních věcí. Jedná se spíše o drobnosti, ale přesto buďte opatrní i malá ztráta zamrzí a může Vám způsobit nepříjemnosti třeba na úřadech. Umíte být velmi houževnatí a dařit se vám bude hlavně na poli lásky.

Rak (22.6.-22.7.)
Začněte si víc střežit své soukromí. Nesvěřujte se kolegům a známým se svými osobními problémy. Ne všichni to s vámi myslí dobře a mnoho lidí z okolí vám může závidět. Ochráníte tak nejen sebe, ale i svou rodinu. Od druhé poloviny měsíce si ale dejte pozor, ať nejste moc aktivní. Neriskujte všechno, jinak byste mohli přijít o spoustu věcí. Zásadní rozhodnutí raději nechte na únor.

Lev (23.7.-22.8.)
Tento měsíc je o vítězství a dosažení vašich představ, Jste schopni všeho co chcete, dosáhnout. Těšte se na příjemný a pohodový měsíc. Zdá se, že si v rodinném kruhu užijete klid a hezké chvíle s partnerem, dětmi nebo rodiči. Na účet také mohou dorazit dlouho očekávané peníze. Budete mít radost, polepšíte si! V lednu byste se mohli i s novým sympatickým člověkem, ale v práci pozor, nespoléhejte se na kolegy.

Panna (23.8.-23.9.)
Pocítíte oživující posun ve svém životě. Nepodléhejte zbytečným depresím. Co se stalo, už bohužel nelze vrátit. Muselo to tak být,berte vše jako ponaučení do budoucnosti. Pokuste se s tím vyrovnat sami, neznepokojujte své blízké, byl by z toho zbytečný problém. Mějte na paměti, že spontánní reakce vám zcela jistě nebudou překážet ve vašich pečlivě stanovených plánech, takže očekávejte neočekávané!

Váhy (24.9.-22.10)
Cítíte, že jste připraveni ovládnout svět. Čeká Vás období rozhodování. Zvažte dobře všechny své činy a rozhodnutí, ať nejste později zklamáni. Dejte také pozor na faleš a intriky kolem sebe. Dívejte se na svět raději reálně a se svými plány se držte při zemi. Najděte odvahu a odstřihněte člověka, který vám více bere než dává. Měsíc skončí splněním všech vašich přání (nebo přinejmenším lepším pochopením toho, co jsou vaše přání)

Štír (23.10-21.11.)
Vaše vztahy získávají působivou a smysluplnou váhu. Můžete dokonce najít odvahu zanechat za sebou vztahy, které vás brzdí. Ze zaměstnání mohou přijít v této době nějaké nepříjemné zprávy. Obrňte se trpělivostí a pokorou, nebuďte zbytečně výbušní. V tuto chvíli není vhodná doba na spory, rozhodně by se vám to nemuselo vyplatit.

Střelec (22.11.-20.12.)
Nyní je čas se rozhodnout, jak vám přenést svoje kreativní nápady, o kterých sníte, do života. Pozor, vaše schopnosti udělat něco důležité v tomto období může brzdit vaše prokrastinace, takže se soustřeďte. Prožíváte složité období v milostném životě a je možné, že se dočkáte nějakého zklamání. Zůstaňte však zatím v ústraní a sledujte, jak se situace bude dál vyvíjet. V tuto chvíli není větší iniciativa na místě.Váš čas přijde, zatím vydržte! 

Kozoroh (21.12-19.1)
Leden je měsíc, na který jste čekali. Po dlouhém a těžkém roce se vám konečně uleví a určitě si to zasloužite! Je také ideální čas přehodnotit jak vypadáte a vyzkoušet například nový účes nebo okořenit své obvyklé oblečení. Je třeba být tolerantní a při debatách volit vhodná slova. Vyhýbejte se na dovolené hádkám.

Vodnář (20.1.-18.2.)
Můžete se těšit na příjemné zprávy. Tento měsícn je vám štěstěna opravdu nakloněna. Je tedy vhodná příležitost pro uzavření nové smlouvy nebo koupi nemovitosti nebo cennějších předmětů. Využijte svou šanci! Vaším vztahem tentokrát vládne neskutečné porozumění a vzájemné pochopení. Svojí energii a štěstí předávejte svým nejbližším, ti jsou pro vás nejdůležitější.

Ryby (19.2.-20.3)
Tento měsíc budete řešit svou situaci, musíte se k tomu postavit čelem. Nečekejte nazklamání od druhých, ale snažte se ještě udělat poslední krok. Záchrana je stále možná. Pomůžete tím nejen sobě, ale i ostatním.Tento měsíc budete asi překvapivě vyhledávat samotu, abyste si v hlavě urovnali své myšlenky a názory.

napsala Hana Formánková

Foto: archiv redakce, cbc.ca

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Další z magazínu

Náš tip
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz