Babinet.cz  /  Magazín  /  Styl  /  Měkké a veselé Vánoce s Dedoles

Měkké a veselé Vánoce s Dedoles

10.12.2020 - komerční sdělení

Jaké by to asi byly Vánoce bez měkkoušů? Říkáte si měkkouše jsou nuda? Jenže letos si je budete pamatovat, zpod papíru nebo krabičky na vás totiž skočí dobrá nálada. Máme pro vás ponožky a spodní prádlo, ale také něco ještě většího! Ano, jsou tady svetry, kterými ukážete, že jste pro každou srandu a rádi rozveselíte den i ostatním. Připravte se na to nejsnazší vybírání dárků, jaké kdy bylo.

Máte recept na ty správné perníčky? My ano, tady je: vezměte si veselé ponožky a vyhrňte rukávy na svetru Dedoles. Ať je všude mouka, vůně koření a dobrá nálada. Vybírejte z vánočních motivů. Nechybí perníčky, vánoční ozdoby, zimní krajina či zvířátka v zimě. Stačí vybrat ten pravý motiv ponožek, který to řekne za vás. Ovládněte letošní svátky a pomozte si při tom naším veselým výběrem.

Na zimní procházky je potřeba se dobře připravit. Na čerstvém vzduchu je hned lepší nálada. A když nasněží nebo zamrznou ledové plochy, to je ta pravá zima, na kterou všichni čekáme. Buďte připravení: máme nové teplé ponožky. Řekli jsme si také, že je načase zahřát se i veselými motivy na svetrech. Nechybí světýlka, půllitry piva, zvířátka či nerozlučná dvojice, Santa a Rudolf. Měkkouše z Dedoles nejen zahřejí, ale také rozveselí den. PS: a naše křečky jsme taky oblékli do zimního outfitu.

Dedoles, veselé teplé ponožky, materiál: 80% bavlna, 18% polyamid a 2% elastan, cena od 149,-

Dedoles, veselý svetr, cena od 999,-

Seznam blízkých, které chcete obdarovat ještě pořád nebere konce? Přichází pomoc z Dedoles. Máme pro vás originální, veselé dárkové krabičky ponožek a spodního prádla.

 

 

 

 

Dedoles, Dárkové krabičky, cena od 198,-

Pár zimních dní si můžeme dovolit strávit celý den i v pyžamu nebo spodním prádle. Celý den koukat na oblíbené vánoční pohádky nebo hrát hry. Kdy jindy je na ně čas, než teď? Tak šup, vyberte ty správné motivy, ať vám to doma sluší.

Dedoles, veselé dámské trenýrky, materiál: 100% bavlna, cena od 146,-

Dedoles, veselé pánské trenýrky, materiál: 100% bavlna, cena od 166,-

Dedoles, veselé ponožky, materiál: 70% bavlna, 28% polyamid a 2% elastan, cena od 149,-

Krásné dárky vybrány, ale jak je zabalit originálně? Mysleli jsme i na to. Vybírejte z motivů na vánočních papírech, krabičkách. A vytvořili jsme i speciální pyramidu – trošku skládání a krabička je připravená překvapit! Stačí ji pomnout rukou a uvolní se vůně skořice a jablíček. A až poslouží, můžete si ji zavěsit jako ozdobu.

 

Dedoles, pyramidová dárková krabička, materiál: papír, nadesignované a vyrobené na Slovensku, cena od 62,-

Všechny veselé zimní motivy najdete na www.dedoles.cz

Veselé zimní dny v teploučku přeje Dedoles

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Další z magazínu

Náš tip
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz