Babinet.cz  /  Soutěže  /  Vyhrajte dárek nejen pro kutila

Vyhrajte dárek nejen pro kutila

3.12.2020 - redakce Babinet.cz

Bez základních nástrojů a nářadí, jako jsou sady šroubováků nebo třeba klíče na utahování či povolování matic, se neobejde nejen kutil, ale ani žádná domácnost. Pořízení tohoto vybavení v jedné komplexní sadě je výhodné: V kufříku jsou jednotlivé kusy klíčů nebo šroubováků poskládány podle velikosti. Stačí zvolit nástroj dle potřeby. Všechny sady ručního nářadí FIELDMANN vynikají účelností uspořádání a dokonalou přehledností. Každé nářadí má v kufříku své místo, takže se jednotlivé části jen tak neztratí, lze je snadno přenášet a po použití uložit. Jednotlivé typy sad ručního nářadí si prohlédněte na www.fieldmann.cz, případně přímo v katalogu ke stažení na těchto stránkách.

Se sadou FDS 1015-56R sestavíte třeba nábytek v novém bytě

Fieldmann FDS 1015-56R je ideální startovní sada do bytu. Pevná krabička s průhledným víkem obsahuje nejen ráčnu se 14 nástrčnými klíči, ale též ucelenou sadu bitů. Se sadou FDS 1015-56R nebude sestavení jakéhokoliv nábytku v novém bytě žádný problém. Jednotlivé kusy klíčů i bitů jsou v krabičce poskládány podle velikosti, takže potřebné nářadí je v případě potřeby hned po ruce.

Chcete tuto sadu vyhrát? Stačí odpovědět na naši otázku. Podívejte se na nabídku sad nářadí Fieldmann.

Nápověda na www.fieldmann.cz.

Soutěž již byla ukončena. Výherci soutěže jsou:
Fridrichová - Praha, Michal Mašek - Beroun, Jana Martínková - Cheb

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Další soutěže

Náš tip
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz