Babinet.cz  /  Magazín  /  Dům a zahrada  /  Každý si vybere podle své chuti

Každý si vybere podle své chuti

Redakce Babinet

Česká značka nápojů Penguin představuje svoji novou řadu ledových káv. Řadu COFFEE Time tvoří tři druhy tohoto oblíbeného nápoje – COFFEE Time Black (černá káva), COFFEE Time Classico (černá káva s mlékem) a COFFEE Time Energy (ledová káva s přidaným taurinem).

Ohromnou předností osvěžujících produktů je jejich luxusní balení. Jedná se o jedinou ledovou kávu na českém trhu, která je k dostání ve skle. „Sklo oproti plechu lépe uchovává vynikající chuť i vůni výrobků,“ vysvětluje Jaroslav Arapidis, obchodní ředitel Penguinu. „Skleněné obaly je velmi snadné třídit,“ vyzdvihuje ekologickou výhodu tohoto druhu balení. Lahvičky mají navíc praktický šroubovací uzávěr, takže i když zrovna nemáte chuť na celý obsah, nemusíte kávu vylévat. Což je další nepříjemná vlastnost nápojů v plechu. A vylívat kávu COFFEE Time by byl osudový omyl – je totiž vyrobena z velmi kvalitních kávových zrn. Výrobek rozhodně není žádná kalorická bomba, 100 ml kávy obsahuje pouze 25 kcal – tedy dva a půlkrát méně než desetidekové jablko! Pokud si myslíte, že vypít jednu lahvičku není žádný výkon, budete překvapení. Jedno balení této ledové kávy má 310 ml, což je zhruba o 30 % víc než klasické plechovky. I cena kávy je ve srovnání s konkurencí velmi příznivá, stojí pouhých 24,50 Kč.

Výrobky řady COFFEE Time:


COFFEE Time Energynikátní nápoj na českém trhu. Jedná se o vynikající ledovou kávu, která je ale netradičně obohacena o taurin, známý svými povzbuzujícími účinky. V balení ho najdete v množství srovnatelném s klasickými energy drinky. Oproti klasické kávě má ale tento nápoj velkou výhodu. „Zatímco po šálku kávu cítíte povzbuzující efekt po relativně krátkou dobu, účinky kofeinu a taurinu se vzájemně podporují a dodají tak potřebnou energii postupně a na delší dobu,“ dodává ke složení kávy Jaroslav Arapidis.

COFFEE Time Blackynikající černá káva vyrobená z kvalitních surovin. Velmi příjemně voní i chutná.

COFFEE Time Classico – klasická, ale rozhodně ne nudná kombinace černé kávy a mléka .

Doporučená maloobchodní cena všech druhů kávy COFFEE Time je 24,50 Kč.

Produkty řady COFFEE Time jsou v ČR běžně k dostání na čerpacích stanicích, ve fitness centrech, v potravinových řetězcích Kaufland a na nezávislém trhu.

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Další z magazínu

Náš tip