Babinet.cz  /  Magazín  /  Styl  /  111 let na trhu

111 let na trhu

10.11.2020 - redakce Babinet.cz

Již od roku 1909 si značka ROWENTA upevňuje své postavení na trhumalých domácích spotřebičů.Významně se v průběhu letvyvíjela a v současnosti je známá jako výrobce chytrých rodinných pomocníkůzakládající si na německé kvalitě a francouzském designu, navíc činí veškeré aktivity s ohledem na zákazníka…tudíž je hnedněkolik důvodů k oslavám!

Narozeniny značka ROWENTA oslaví symbolicky ve středu 11. 11. Každý gratulant může své přání napsat na sociální sítě – nejoriginálnější narozeninové přání bude odměněno! Za 111 let se značka úspěšně vyprofilovala v různých kategoriích a pro každou se zavázala k dokonalým výsledkům, pohodlnému používání a propracovanému designu. Ať je to péče o domácnost s nejtiššími vysavači na trhu, tiché ventilátory pro svěží atmosféru, čističky vzduchu s technologií pro likvidací formaldehydu nebo bezbolestná epilace s dlouhodobým efektem či perfektní hairstyling s produkty navrženými na základě know-how profesionálních francouzských kadeřníků… Značka ROWENTA spotřebitelům dopřává technologický požitek s perfektními výsledky!

www.rowenta.cz

www.homeandcook.cz

Francouzská rodinná firma Groupe SEB, na českém trhu známá díky značkám Tefal, Rowenta či Krups, se v rámci svého projektu zavazuje k Opravitelnosti výrobků po dobu 10 let – to platí již pro celých 95 % produkce společnosti.

 

 

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Další z magazínu

Náš tip
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz