Babinet.cz  /  Soutěže  /  Vyhrajte lahodný balíček Chia Shake

Vyhrajte lahodný balíček Chia Shake

31.10.2020 - redakce Babinet.cz

Zapomeňte na to, že zdravé nemůže být dobré nebo, že dieta nemůže chutnat. Ochutnejte koktejly Chia  Shake a lahodné sladké chuti, která vám navíc dodá energii a pomůže s hubnutím naprosto propadnete.

Jak název napovídá, jednotlivé koktejly jsou založeny na obsahu superpotraviny – chia semínek. K tomu jsou doplněny o další prospěšné látky. Je to především vysoký obsah proteinů, ale i vláknina, vitamíny jako A, B, E, D, C, minerály jako vápník, hořčík, draslík, selen, zinek, železo nebo jód a pochopitelně lahodné příchutě například pistácií, banánu, vanilky, capuccina, čokolády nebo jahod a malin. Vše je navíc bez přidaného cukru, maximálně slazeno stévii a bez lepku.

Koktejly jsou vhodné, jak na snídaně nebo i svačinky, ale také jako sladká tečka po obědu a večeři, tak například i před nebo po sportu nebo i jako výbava na dovolené a výlety. Navíc zvládnou skvěle zasytit, zahnat chuť na sladké a člověk nemá potřebu se takzvaně dojídat.

Koktejly zároveň skvěle slouží i pro udržení štíhlé linie, kdy je můžete konzumovat samostatně jako plnohodnotné jídlo, ale i jako náhradu klasické večeře nebo místo pravidelného dezertu či s nimi odstartovat den.

Odpovězte správně na soutěžní otázku a 3 z vás vyhrají balíček Chia Shake! V balíčku naleznete  koktejly Chia Shake s příchutí čokoláda a banán, ke kterým získáte i 1x smartshaker pro snadnou a rychlou přípravu.Jednotlivá balení produktů navíc vystačí na 15 porcí, takže o měsíční porci jídel máte postaráno.

www.chiashake.cz

Soutěž již byla ukončena. Výherci soutěže jsou:
Jana Smisitelová - Milonice 4, Jana Königová - Praha, Markéta Volhejnová - Žacléř

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Další soutěže

Náš tip
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz