Babinet.cz  /  Magazín  /  Styl  /  TIP na dárek: : L.O.L. SURPRISE panenky v limitované strašidelné edici a další novinky

TIP na dárek: : L.O.L. SURPRISE panenky v limitované strašidelné edici a další novinky

27.10.2020 - redakce Babinet.cz

Oblíbené panenky L.O.L. Surprise, které v sobě ukrývají spoustu překvapení, nyní přichází ve speciální Strašidelné limitované edici, která se skvěle hodí pro oslavu Halloweenu.

Doslova strašidelná série malých L.O.L. panenek nadchne všechny holčičky, které mají rády překvapení, ale hlavně milují trochu atypické panenky s osobitým stylem. Přesně takové totiž jsou mini panenky L.O.L. Surprise v limitované strašidelné sérii. Ve speciálním balení v designu velké černé koule se skrývá strašidelná panenka se 7 různými překvapeními, které děti objevují s tím, jak postupně rozbalují jednu vrstvu po druhé.

Tato edice L.O.L.Surprise dává holčičkám možnost vybrat si ze dvou různých panenek anebo si klidně pořídit hned obě dvě! Jaká panenka je v balení, pozná holčička hned na obalu, aby měla šanci si vybrat nebo získat celou sérii a neměla například dvě totožné. Panenky v halloweenském hávu jsou ještě doplněny kabelkou a lahvičkou a pochopitelně jim nechybí ani botičky nebo oblečení, které ladí k jejich looku. Pokud si navíc holčičky pořídí obě panenky, mohou jejich doplňky mezi sebou vzájemně kombinovat. L.O.L. Surprise ve Strašidelné edici budou dokonalým dárkem, jak právě k Halloweenu, který i u nás získává stále na popularitě, ale stanou se i ceněnými kousky v celé L.O.L. Surprise sbírce. K dostání v každém dobrém hračkářství.

Objevte i další L.O.L. SURPRISE novinky!

Dokonalým dárkem pro všechny akční slečny nemůže být nic jiného než L.O.L. Surprise! Konfety dekodér s panenkou.Uvnitř totiž na holčičky čeká hned 15 dárků, včetně barevných konfet, panenky a doplňků, kterým předchází otevření všech přihrádek. Nejprve se holčička musí dostat dobalení v podobě dekodéru – kabelky, ve kterém je ukryta panenka a veškeré doplňky. Poté, co holčička stiskne speciální tlačítko a otevře spodní otvor, vyletí barevné konfety a kabelka odkryje první překvapení. Po otevření dalších dvou horních přihrádek s doplňky je třeba zatáhnout za speciální šňůrku a otevřít největší přední přihrádku, ve které jsou rovněž konfety, sběratelský plakátek a samotná panenka v silikonovém obalu. Malé slečny mohou tento obal postupně sundavat, a tak doposlední chvíle nevědí, jaká panenka na ně uvnitř čeká. Zábava ale nekončí ani s objevením panenky.Každá z nich totiž reaguje jinak na vodu, kdy buď po namočení do ledové nebo teplé vody změníbarvu, nebo po napitíz lahvičky začne plakat, plivat nebo čůrat. L.O.L. Surprise! Konfety dekodérs panenkou bude holčičky maximálně bavit, a to nejen první fáze s konfetami a finální s panenkou a jejímidoplňky, ale i cesta k ní v podobě otevírání speciálního obalu. Balení, ve kterém je panenka ukryta, senásledně může stát přímo kabelkou, ať už jako doplněk holčičky nebo pro stylové uložení panenky avšech jejích doplňků. K dostání v každém dobrém hračkářství.

Zábavné panenky s překvapením L.O.L. Surprise! přichází v nové podobě, která nadchne všechny malé slečny! Ve své nové edici Hairvibes Česatice totiž získaly opravdové česatelné vlasy, a nejen jedny! V balení L.O.L. Surprise! Hairvibes Česatice tak na holčičky čeká více než 15 překvapení, kterým budou dominovat právě pestré a různorodé vyměnitelné paruky pro panenky. Každé balení je tak vybaveno minimálně 7 kombinovatelnými parukami, z nichž alespoň 3 je možné česat a vytvářet libovolně originální vlasové kreace, jak holčičku napadne. Bude mít její L.O.L. Surprise! dlouhé růžové lokny, blond melír, bláznivé zelenomodré dlouhé vlasy, černozlaté háro, vyčesanou trvalou nebo fialové či zrzavohnědé ohony? To už je předmětem překvapení a nápadů holčičky. Paruky je zároveň možné snadno sundat a obměňovat mezi sebou, a tak bude mít L.O.L. Surprise vždy nové a nové vlasy a účesy. Nechybí ale ani další překvapení jako je například změna barvy panenky po vykoupání v ledové nebo teplé vodě. Součástí balení je i pestrobarevná lahvička na pití a originální šaty, které ladí právě k vlasům. Edice obsahuje celkem 12 různých L.O.L. panenek ukrytých ve velké kouli různých barev, která může po rozbalení sloužit jako honosný podstavec pro L.O.L. panenky. K dostání v každém dobrém hračkářství.


www.lolsurprise.cz

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Další z magazínu

Náš tip
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz