Babinet.cz  /  Soutěže  /  Vyhrajte sadu ekologických kosmetických tyčinek LastSwab Beauty

Vyhrajte sadu ekologických kosmetických tyčinek LastSwab Beauty

22.10.2020 - redakce Babinet.cz

Nepřehlédněte unikátní novinku na našem trhu, designovou, moderní, stylovou a ekologickou tyčinku LastSwab Beauty, která by neměla chybět v kosmetické výbavě žádné ženy toužící po celodenním perfektním nalíčení. Jedná se o přelomovou kosmetickou tyčinku určenou především pro korekci líčení, tak, abychom vždy vypadaly dokonale.  kosmetická tyčinka zaujme ale také svým zakončením. To má z jedné strany oblý a z druhé strany slzový tvar, umožňující dokonalou korekci líčení, ať už přímo po nalíčení nebo kdykoli během dne.

S ušní tyčinkou LastSwab Basic zapomenete na všechny jednorázové vatové tyčinky, které jednak enormně znečišťují naše prostředí a každý den jej zahltí o další tuny plastu, ale ani správně neplní svou funkci. Zcela unikátní je její zakončení, kde místo běžné vaty, která často ani na tyčince nedrží, jsou konce vyrobené ze speciálního gumového elastického materiálu a posety drobnými kulatými výstupky umožňujícími snazší čištění. Ušní maz na nich tak lépe ulpí, což umožní jeho účinné odstranění, nikoli posouvání hlouběji do zvukovodů.

Unikátní tyčinky LastSwab Beauty na první pohled upoutají svým designovým barevným pouzdrem. Vybrat si můžete ze 6 barev.

Konce tyčinek jsou vyrobeny ze speciálního gumového elastického materiálu (TPE), který je recyklovatelný a šetří naše prostředí. Nakonec, i samotné pouzdro je z biologicky rozložitelného a šetrného materiálu PLA, získaného z biomasy, které rovněž nezatěžuje naše prostředí. Originální tyčinky LastSwab Beauty vydrží více, jak 1000 použití a snadné je i jejch čištění, jen za pomoci vody a mýdla. Každé balení tyčinek je dokonale stylové a designové, přesně tak, jak by měl vypadat kosmetický doplněk 21. století.

K dostání na ZOOT.cz, LastSwab.cz, Ecomania.cz a v partnerských prodejnách po celé ČR.

Odpovězte správně na soutěžní otázku a 3 z vás vyhrají balíček, který bude obsahovat obě tyčinky.

Nápovědu naleznete na www.lastswab.cz

Soutěž již byla ukončena.
Obvykle do tří týdnu od konce soutěže se na tomto místě objeví výherci.

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Další soutěže

Náš tip
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz