Babinet.cz  /  Soutěže  /  Vyhrajte 3x 2 balení oblíbených panenek L.O.L. Surprise! Tentokrát v nové edici Sportovní hvězdy!

Vyhrajte 3x 2 balení oblíbených panenek L.O.L. Surprise! Tentokrát v nové edici Sportovní hvězdy!

11.10.2020 - redakce Babinet.cz

Vyhrajte pro své ratolesti další z panenek L.O.L.Surprise, které se tentokrát změnily sportovní baseballové hvězdy dvou týmů hrajících proti sobě.

Nová edice L.O.L. Surprise! obsahuje unikátní L.O.L. panenky, baseballové hráčky z růžového a modrého týmu, kterým dokonce nechybí ani fanynka a rozhodčí. Než tak holčičky vysbírají všechny L.O.L. panenky, čeká na ně v každém balení L.O.L. Surprise! notná dávka překvapení. Ta odhalují krok za krokem, společně s tím, jak balení a jeho jednotlivé vrstvy rozbalují. Celkem je čeká 8 překvapení, třeba jakou panenku budou v balíčku mít, do jakého bude patřit týmu, jaká pozice ji v týmu bude náležet, jaké bude mít sportovní doplňky a jaké zábavné funkce. Ty se jim odkryjí například po vykoupání panenky ve studené vodě, kdy změní barvu nebo poté, co ji dají z přiložené lahvičky napít, kdy buď začne plakat, plivat nebo čůrat. Všechny L.O.L. Surprise! Sportovní hvězdy mají dokonale třpytivé vlasy a oči, ale i doplňky v růžové nebo modré barvě, jako je sportovní výstroj, oblečení, boty a lahvička.

 

 

 

 

 

 

Balení navíc obsahuje i sběratelský plakátek, který znázorňuje kolik panenek může holčička vysbírat. L.O.L. Surprise edice Sportovní hvězdy je navržena tak, aby bylo možné vysbírat všechny mini panenky potřebné pro opravdový baseballový zápas.

A zábava konečně začíná!

www.lolsurprise.cz

Soutěž probíhá od 11. 10. do 25. 10. 2020
Všeobecná soutěžní pravidla naleznete zde.

Kolik panenek L.O.L. Surprise Sportovní hvězdy je možné celkem vysbírat?

10

12

16

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Vložit komentář

Další soutěže

Náš tip