Babinet.cz  /  Soutěže  /  Vyhrajte 3x 2 balení oblíbených panenek L.O.L. Surprise! Tentokrát v nové edici Sportovní hvězdy!

Vyhrajte 3x 2 balení oblíbených panenek L.O.L. Surprise! Tentokrát v nové edici Sportovní hvězdy!

11.10.2020 - redakce Babinet.cz

Vyhrajte pro své ratolesti další z panenek L.O.L.Surprise, které se tentokrát změnily sportovní baseballové hvězdy dvou týmů hrajících proti sobě.

Nová edice L.O.L. Surprise! obsahuje unikátní L.O.L. panenky, baseballové hráčky z růžového a modrého týmu, kterým dokonce nechybí ani fanynka a rozhodčí. Než tak holčičky vysbírají všechny L.O.L. panenky, čeká na ně v každém balení L.O.L. Surprise! notná dávka překvapení. Ta odhalují krok za krokem, společně s tím, jak balení a jeho jednotlivé vrstvy rozbalují. Celkem je čeká 8 překvapení, třeba jakou panenku budou v balíčku mít, do jakého bude patřit týmu, jaká pozice ji v týmu bude náležet, jaké bude mít sportovní doplňky a jaké zábavné funkce. Ty se jim odkryjí například po vykoupání panenky ve studené vodě, kdy změní barvu nebo poté, co ji dají z přiložené lahvičky napít, kdy buď začne plakat, plivat nebo čůrat. Všechny L.O.L. Surprise! Sportovní hvězdy mají dokonale třpytivé vlasy a oči, ale i doplňky v růžové nebo modré barvě, jako je sportovní výstroj, oblečení, boty a lahvička.

 

 

 

 

 

 

Balení navíc obsahuje i sběratelský plakátek, který znázorňuje kolik panenek může holčička vysbírat. L.O.L. Surprise edice Sportovní hvězdy je navržena tak, aby bylo možné vysbírat všechny mini panenky potřebné pro opravdový baseballový zápas.

A zábava konečně začíná!

www.lolsurprise.cz

Soutěž již byla ukončena. Výherci soutěže jsou:
Libuše Kopalová - Újezd nad Lesy, František Mikulec - Praha, Kamila Michalová - Praha

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Vložit komentář

Další soutěže

Náš tip