Babinet.cz  /  Soutěže  /  Vyhrajte balíček čokolád od Čokoládovny JANEK!

Vyhrajte balíček čokolád od Čokoládovny JANEK!

15.9.2020 - redakce Babinet.cz

Podle statistik jsou Češi jedni z největších konzumentů čokolády na světě. Za posledních deset let v České republice vrostla roční konzumace čokolády o 20 procent. Bohužel dnes se za čokoládu považuje kdeco a mnohdy se čokoládou nazývají produkty, které s ní mají pramálo společného. Například hořká čokoláda by měla mít nejméně 43 % kakaové sušiny, mléčná pak alespoň 30 %. Zákazník by si tak měl dávat pozor na to co kupuje.

Je pochopitelné, že ne každý má rád hořkou čokoládu, která je však co do kvality nejlepší. Proto v Čokoládovně JANEK vyrábějí nepřeberné množství čokoládových pralinek, bonboniér, mléčných i bílých čokolád s příchutěmi, horkou čokoládu, nebo například oblíbenou Lískovku. Vrcholem kvality jsou pak čokolády bean to bar.

Říká se, že i cesta je cíl, a právě JANEK se vydal cestou, kdy chce vrátit Českou republiku na vrchol čokoládového světa. Málokdo asi ví, že tehdejší Československo bylo za první republiky světovou velmocí ve výrobě čokolády a byla by tak škoda si tento status zase nevzít zpátky. „Zatím k tomu máme dobře nakročeno. Neustále investujeme do rozvoje naší čokoládovny a hledáme inspiraci jak v období první republiky, tak i v zahraničí. Českých i zahraničních zákazníků nám přibývá i v době koronakrize a věřím, že Mezinárodní den čokolády se Češi rozhodnou oslavit s naší čokoládou,“ dodává Václav Durďák na závěr.

Čokolády JANEK je možné zakoupit ve firemním e-shopu, nebo u stovek prodejců uvedených na oficiálních stránkách: www.cokoladovnajanek.cz

Odpovězte správně na soutěžní otázku a 3 z vás si pochutnají na výrobcích Čokoládovny JANEK!

Zároveň můžete využít slevý kód BABINET15 , který je pro vás připraven s platností do 24.9. a slevou ve výši 15% Nakupovat čtenáři mohou v eshopu na portálu: www.cokoladovnajanek.cz

Soutěž již byla ukončena. Výherci soutěže jsou:
Petra dadková - Zlonín, Lucie Horáková - Valašské Meziříčí, Zdena Bučková - Letohrad

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

tacca
22.9.2020 08:09

Nedávno jsem dostala tyto pralinky, nic lepšího jsem do té doby nemlsala.

Vložit komentář

Další soutěže

Náš tip