Babinet.cz  /  Soutěže  /  Vyhrajte od Kauflandu magnetickou mapu světa,3 magnetky a voucher na nákup v hodnotě 1000 Kč

Vyhrajte od Kauflandu magnetickou mapu světa,3 magnetky a voucher na nákup v hodnotě 1000 Kč

10.9.2020 - redakce Babinet.cz

Nový školní rok startuje v Kauflandu společně se strašidly Spookies. Ufo, Tornádo, Bezhlavý jezdec, Piraňa nebo Vlkodlak. S těmi se nyní můžete potkat na všech prodejnách. V rámci exkluzivního věrnostního programu „Spookies – Velká mapa strašidel“ mohou zákazníci nasbírat 48 magnetek s populárními postavičkami, které lze vložit do magnetické mapy světa. K věrnostnímu programu patří speciální mobilní aplikace, se kterou si děti mohou vytvářet s figurkami selfie.

Zákazníci mohou sbírat magnetky za svoje nákupy – za každých 350 Kč hodnoty nákupu obdrží magnetku se strašidlem v neprůhledném modrém obalu. Magnetky mohou získat také zdarma u vybraných druhů zboží v akci 1 + 1, nebo v různých soutěžích. Případně zakoupit za 19,90 Kč – tyto jsou ve žlutém sáčku. Magnetická mapa světa pro doplňování strašidelných postaviček stojí 199,90 Kč. Aplikace „Spookies“ je zdarma ke stažení na Google Play a v App Store.

„Chtěli jsme dětem i rodičům zpříjemnit začátek školního roku, proto jsme zvolili tuto formu, která je nejen zábavná, ale také edukativní. S mapou strašidel už zeměpis nebude nikdy nuda,“ uvádí Renata Maierl, tisková mluvčí společnosti Kaufland.

Věrnostní akce probíhá ve všech 134 prodejnách Kaufland do 29.9.2020 nebo vyprodání zásob. Přehled všech postaviček a další podrobnosti o věrnostním programu naleznou zákazníci na www.spookies.cz.

Odpovězte správně na soutěžní otázku a 5 z vás vyhraje magnetickou mapu světa a 3 magnetky + 1000 Kč voucher na nákup!

Soutěž již byla ukončena. Výherci soutěže jsou:
Veronika Čížková - Sedlnice, Jitka Vlková - Brno, Aneta Kovářová - Hutník P. Soukupová - Praha, M.Pokorná - Praha¨

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Pavca137
20.9.2020 20:52

Mapu bych opravdu zavěsil na zeď, protože je pak hezky na očích.............

Vložit komentář

Další soutěže

Náš tip