Babinet.cz  /  Soutěže  /  Vyhrajte od Kauflandu magnetickou mapu světa,3 magnetky a voucher na nákup v hodnotě 1000 Kč

Vyhrajte od Kauflandu magnetickou mapu světa,3 magnetky a voucher na nákup v hodnotě 1000 Kč

10.9.2020 - redakce Babinet.cz

Nový školní rok startuje v Kauflandu společně se strašidly Spookies. Ufo, Tornádo, Bezhlavý jezdec, Piraňa nebo Vlkodlak. S těmi se nyní můžete potkat na všech prodejnách. V rámci exkluzivního věrnostního programu „Spookies – Velká mapa strašidel“ mohou zákazníci nasbírat 48 magnetek s populárními postavičkami, které lze vložit do magnetické mapy světa. K věrnostnímu programu patří speciální mobilní aplikace, se kterou si děti mohou vytvářet s figurkami selfie.

Zákazníci mohou sbírat magnetky za svoje nákupy – za každých 350 Kč hodnoty nákupu obdrží magnetku se strašidlem v neprůhledném modrém obalu. Magnetky mohou získat také zdarma u vybraných druhů zboží v akci 1 + 1, nebo v různých soutěžích. Případně zakoupit za 19,90 Kč – tyto jsou ve žlutém sáčku. Magnetická mapa světa pro doplňování strašidelných postaviček stojí 199,90 Kč. Aplikace „Spookies“ je zdarma ke stažení na Google Play a v App Store.

„Chtěli jsme dětem i rodičům zpříjemnit začátek školního roku, proto jsme zvolili tuto formu, která je nejen zábavná, ale také edukativní. S mapou strašidel už zeměpis nebude nikdy nuda,“ uvádí Renata Maierl, tisková mluvčí společnosti Kaufland.

Věrnostní akce probíhá ve všech 134 prodejnách Kaufland do 29.9.2020 nebo vyprodání zásob. Přehled všech postaviček a další podrobnosti o věrnostním programu naleznou zákazníci na www.spookies.cz.

Odpovězte správně na soutěžní otázku a 5 z vás vyhraje magnetickou mapu světa a 3 magnetky + 1000 Kč voucher na nákup!

Soutěž již byla ukončena.
Obvykle do tří týdnu od konce soutěže se na tomto místě objeví výherci.

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Pavca137
20.9.2020 20:52

Mapu bych opravdu zavěsil na zeď, protože je pak hezky na očích.............

Vložit komentář

Další soutěže

Náš tip