Babinet.cz  /  Kam vyrazit  /  Pardubický kraj  /  Ondřej Ruml míří na zámek ve Žďáru nad Sázavou

Ondřej Ruml míří na zámek ve Žďáru nad Sázavou

19.8.2020 - redakce Babinet.cz

Návštěvníci se i v letošním roce dočkají venkovního koncertu na Pivovarském nádvoří žďárského zámku. O skvělou atmosféru a kvalitní hudbu se tentokrát postará Ondřej Ruml a jeho Písně, šansony a další harampádí.

Jedna z nejvýraznějších osobností tuzemské pěvecké scény, Ondřej Ruml, přichází s recitálem, který volně navazuje na spolupráci s textařem Michalem Horáčkem. To vše v krásném prostředí žďárského zámku už 1. září od 19 hodin. “Letitá spolupráce s Horáčkem měla za následek, že jsem se zamiloval do Hapky.” říká s úsměvem Ondřej Ruml a nepopírá že nemalou část koncertu tvoří šansony právě této autorské dvojice. V programu zazní ale i písně, které tvořil s pianistou Matějem Benkem. Společně natočili album Ondřej Ruml zpívá Ježka, Voskovce a Wericha, které získalo ocenění Zlatá deska. Ruml se také objevuje v Benkově autorském projektu Planety.

Vstupenky v hodnotě 300 Kč můžete zakoupit ve žďárské Vinotéce U Charlieho a také přímo na zámku – na recepci Muzea nové generace. Pořadatelem akce jsou Žďárské interference, které znáte také jako organizátora cyklů koncertů Jazz & víno. Koncerty muzikantů české i světové jazzové a bluesové scény spojené s ochutnávkou vína se na zámku konají za podpory majitelů, rodiny Kinských, již od roku 2014.

 

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Vložit komentář

Další tipy

Náš tip