Babinet.cz  /  Soutěže  /  Vyhrajte MultiSportku a užijte si dva měsíce plné sportu i relaxu

Vyhrajte MultiSportku a užijte si dva měsíce plné sportu i relaxu

13.7.2020 - redakce Babinet.cz

Prožijte léto v pohybu! S MultiSportkou můžete navštívit více než 2700 sportovních a relaxačních zařízení. Karta vám každý den umožní 1 volný vstup do jakéhokoli partnerského zařízení a můžete tak v jednom týdnu vystřídat bazén, posilovnu, saunu, jógu a najít si přesně takovou aktivitu, která vám vyhovuje nejvíce. Kromě široké škály aktivit můžete nově navštívit také minigolf a adventure golf!

S kartou získáte i přístup k novinkám, které MultiSport v červenci představil. Můžete se registrovat do MultiClubu, v němž naleznete atraktivní nabídky prémiových partnerů i slevy do obchodů se sportovními potřebami či zdravou výživou.

Pokud se vám zrovna nechce opouštět pohodlí domova, můžete využít platformu My MultiSport, která zdarma nabízí cvičební videa v délce od 15 do 60 minut. Kondiční trénink, kardio nebo zdravotní cvičení vedené profesionálním trenérem tak zvládnete třeba ještě ráno před cestou do kanceláře.

Neposkytuje váš zaměstnavatel benefit v podobě MultiSportky? Zapojte se do soutěže, vyzkoušejte ji, a pokud se vám příležitost navštívit každý den vaše oblíbené sportoviště zalíbí, doporučte MultiSportku i svému zaměstnavateli!

Stačí jen správně odpovědět na otázku a 3 z vás vyhrají MultiSportku!

Nápovědu naleznete na www.multisport.cz

Soutěž již byla ukončena.
Obvykle do tří týdnu od konce soutěže se na tomto místě objeví výherci.

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Vložit komentář

Další soutěže

Náš tip