Babinet.cz  /  Soutěže  /  Soutěž o 3 balíčky s boxy pro psy a kočky od ZooRoyal

Soutěž o 3 balíčky s boxy pro psy a kočky od ZooRoyal

16.6.2020 - redakce Babinet.cz

Máte stejně jako vaši domácí mazlíčci hravého ducha? Zasoutěžte si s námi a udělejte radost sobě i svým pejskům a kočičkám.

ZooRoyal je jedním z předních prodejců chovatelských potřeb a krmiva pro zvířata. V širokém sortimentu více jak 10000 produktů naleznete vše potřebné pro domácí mazlíčky – od krmiva a pamlsků až po hračky a bytové doplňky. Kromě toho přichází pravidelně s exkluzivními dárkovými boxy pro kočky a psy, ve kterých se ukrývá řada zajímavých produktů. Právě o tyto boxy jsme ve spolupráci se společností ZooRoyal připravili zajímavou soutěž.

O co se soutěží?

Soutěží se o 3 balíčky s boxy s překvapením pro psy a kočky. Každý ze 3 výherců tak získá jak box s překvapením pro kočku, tak i pro psa. Máte-li doma obě zvířátka, ani jedno nebude smutně koukat, že nic nedostalo. A pokud doma máte jenom jedno zvířátko, tak ve svém okolí jistě najdete pejska nebo kočičku, kterým by takovýto dárek udělal velkou radost.

Co se v boxech ukrývá? Neprozradíme, ale napovíme, že se můžete těšit na kvalitní krmivo, pamlsky a hračky. Samozřejmě vždy na míru potřebám psa a potřebám kočky. Vaši domácí mazlíčci budou nadmíru spokojení. Tak neváhejte a soutěžte!

Soutěž již byla ukončena. Výherci soutěže jsou:
Jitka KOutníková -Stráž nad Nisou, Šárka Formánková - Nymburk, Zbyněk Tichý - Veselí nad Moravou

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

můra
20.6.2020 18:46

Alespon oni odmění své zákázníky.Tady co jsem za ta léta tak jedině .....

Vložit komentář

Další soutěže

Náš tip