Babinet.cz  /  Soutěže  /  Vyhrajte 3x balíček křupavých proteinových svačin - Kejksů Los Křupos pro silné svaly a pevné kosti

Vyhrajte 3x balíček křupavých proteinových svačin - Kejksů Los Křupos pro silné svaly a pevné kosti

6.6.2020 - redakce Babinet.cz

Mlsejte zdravě, a přitom chutně a dopřejte svému organismu pořádnou dávku rostlinných proteinů i esenciálních aminokyselin, které podpoří zdraví vašich kostí i budování svalů. To vše je možné díky naprosté originální novince, kterou jsou české Kejksy Los Křupos!

Slané, vždy čerstvě upečené, svačiny vynikají vysokým obsahem rostlinných proteinů a vlákniny a 100% respektují principy vyvážené a zdravé stravy. Kejksy Los Křupos jsou dokonce nutričně schválenou školní svačinkou s pozitivními účinky na rostoucí organismus.

Jsou vhodnou lehce stravitelnou, ale vydatnou svačinou pro děti i dospělé, pro všechny outdoorové aktivity, pro sport, do práce, do školy nebo na výlety.

Díky jejich optimálnímu složení a receptuře je navíc mohou bez obav konzumovat i těhotné a kojící ženy, vegani, vegetariáni i diabetici. Kejksy tak účinně posilují svaly a zpevňují kosti a zároveň skvěle zasytí. Obsahují hrachové, rýžové a pšeničné proteiny (18 %) a dietní prebiotickou kukuřičnou vlákninu, jsou šetrně upečené z přírodních surovin kontrolované kvality. Neobsahují naopak barviva, aromata, alergeny, konzervanty a stabilizátory, jsou bez přidaného cukru i vysokých dávek koření, mají nízký obsah soli a nasycených mastných kyselin.

Příjemným bonusem je i fakt, že jsou vyrobeny pouze ze surovin vypěstovaných v ČR a EU, vyráběny jsou unikátní technologií tvarování a zdravého šetrného pečení přímo u nás v Česku, uprostřed čisté přírody Nízkého Jeseníku.

Užijte si lahodnou slanou chuť rostlinných proteinů, přírodních surovin, bylinek a příjemného křupání, vyhrajte velký balíček Kejksů Los Křupos pro silné svaly a pevné kosti.

www.loskrupos.cz

Soutěž již byla ukončena. Výherci soutěže jsou:
Eva Hégrová - Lubná u Rakovníka, Dagmar Raková - Vratimov, Dana Geletová - Ústí nad Labem

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Vložit komentář

Další soutěže

Náš tip