Babinet.cz  /  Soutěže  /  Vyhrajte 3x balíček křupavých proteinových svačin - Kejksů Los Křupos pro silné svaly a pevné kosti

Vyhrajte 3x balíček křupavých proteinových svačin - Kejksů Los Křupos pro silné svaly a pevné kosti

6.6.2020 - redakce Babinet.cz

Mlsejte zdravě, a přitom chutně a dopřejte svému organismu pořádnou dávku rostlinných proteinů i esenciálních aminokyselin, které podpoří zdraví vašich kostí i budování svalů. To vše je možné díky naprosté originální novince, kterou jsou české Kejksy Los Křupos!

Slané, vždy čerstvě upečené, svačiny vynikají vysokým obsahem rostlinných proteinů a vlákniny a 100% respektují principy vyvážené a zdravé stravy. Kejksy Los Křupos jsou dokonce nutričně schválenou školní svačinkou s pozitivními účinky na rostoucí organismus.

Jsou vhodnou lehce stravitelnou, ale vydatnou svačinou pro děti i dospělé, pro všechny outdoorové aktivity, pro sport, do práce, do školy nebo na výlety.

Díky jejich optimálnímu složení a receptuře je navíc mohou bez obav konzumovat i těhotné a kojící ženy, vegani, vegetariáni i diabetici. Kejksy tak účinně posilují svaly a zpevňují kosti a zároveň skvěle zasytí. Obsahují hrachové, rýžové a pšeničné proteiny (18 %) a dietní prebiotickou kukuřičnou vlákninu, jsou šetrně upečené z přírodních surovin kontrolované kvality. Neobsahují naopak barviva, aromata, alergeny, konzervanty a stabilizátory, jsou bez přidaného cukru i vysokých dávek koření, mají nízký obsah soli a nasycených mastných kyselin.

Příjemným bonusem je i fakt, že jsou vyrobeny pouze ze surovin vypěstovaných v ČR a EU, vyráběny jsou unikátní technologií tvarování a zdravého šetrného pečení přímo u nás v Česku, uprostřed čisté přírody Nízkého Jeseníku.

Užijte si lahodnou slanou chuť rostlinných proteinů, přírodních surovin, bylinek a příjemného křupání, vyhrajte velký balíček Kejksů Los Křupos pro silné svaly a pevné kosti.

www.loskrupos.cz

Soutěž již byla ukončena.
Obvykle do tří týdnu od konce soutěže se na tomto místě objeví výherci.

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Vložit komentář

Další soutěže

Náš tip