Babinet.cz  /  Soutěže  /  Posilněte imunitu a buďte připraveni. Vyhrajte balíček přípravků Naturevia

Posilněte imunitu a buďte připraveni. Vyhrajte balíček přípravků Naturevia

27.3.2020 - redakce Babinet.cz

Některé nemoci se rychle šíří a občas s nimi i panika. Místo obav je potřeba dobře naplánovat obranu. Tou je dodržování základních hygienických pravidel, dezinfekce, a hlavně posílení imunity, abyste případné setkání s infekcí ustáli, zůstali zdraví a neulehli do postele. Je potřeba zvýšit přísun vitaminů a také nezapomínejte na probiotika. Chcete-li obojí získat, zapojte se do naší soutěže o balíček doplňků stravy Naturevia, který vám pomůže podpořit vaši obranyschopnost.

Supervitamin pro všechny případy

Jednou z příčin oslabené imunity může být nedostatek vitaminu D. V zimě a na počátku jara chybí až 99 % dospělých Čechů. Přitom tento supervitamin, jak se déčku přezdívá, má komplexní vliv na organizmus a vědci o něm sepsali tisíce vědeckých studií. Při jeho nedostatku strádá imunitní systém a hrozí zdravotní komplikace pro mozek, srdce i svaly. Deficit „déčka“ stojí také za celou řadou vážných onemocnění, které jsou v dnešní době hojně rozšířené v populaci. Takže pokud se chcete pořádně připravit, abyste nemocem vzdorovali, rozhodně déčko nesmí chybět ve vaší domácí lékárničce. Pořídit si můžete například doplněk stravy Naturevia Vitamin D3-Efekt 1000 IU, jehož jedna maličká tableta s přehledem pokryje potřebnou denní dávkou déčka.

Imunita souvisí se zdravým zažíváním

Ovšem účinná obranyschopnost organismu není jen o vitaminech. Víte, že poruchy imunity souvisí až v 90 procentech s narušenou rovnováhou střevní mikroflóry? Z tohoto důvodu byste měli myslet i na svá střeva. Abyste je rychle dostali do formy a obnovili v nich rovnováhu, která je pro imunitu klíčová, vsaďte na probiotika. Ideálním pomocníkem jsou Naturevia Laktobacily 5 Imunita, které obsahují unikátní komplex pěti vybraných kmenů laktobacilů a bifidobakterií lidského původu. V jedné kapsli doplňku stravy je 15 miliard těchto mikroorganismů, a navíc přípravek obsahuje také vitamin C, který je pro imunitu rovněž nezbytný.

Mít v tomto období posílenou imunitu je zvlášť důležité. Neponechejte tedy nic náhodě a buďte připraveni.

Co můžete vyhrát v soutěži:

3x balíček přípravků Naturevia, který obsahuje Naturevia Laktobacily 5 Imunita a Naturevia Vitamin D3. Hodnota 1 výhry je cca 500 Kč.

Nápovědu najdete ZDE

Soutěž již byla ukončena. Výherci soutěže jsou:
Hana Götzová - Třebíč, Hana Pášova - Ústí nad Labem, Diana Kmínková - Děčín

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Vložit komentář

Další soutěže

Náš tip