Babinet.cz  /  Soutěže  /  Vyhrajte kosmetiku plnou zlata a kaviáru od FOR LIFE & MADAGA

Vyhrajte kosmetiku plnou zlata a kaviáru od FOR LIFE & MADAGA

9.2.2020 - redakce Babinet.cz

Vyhrajte exkluzivní přípravek od české kosmetiky na francouzských základech For Life & Madaga My secret 24K Gold Elixir, který je právem považována doslova za elixír mládí. Speciální krémová emulze obsahuje luxusní komplex vysoce koncentrovaného 24karátového koloidního zlata, jehož pozitivní vliv na pleť je ještě podpořen vysokým obsahem kaviáru, rostlinných buněčných extraktů, vitamínových mikrokapsulí a anti-age aktivních látek.

My secret 24K Gold Elixír povyšuje pravidelnou péči o pleť na luxusní proceduru plnou slati a hýčkání. Novinka díky svému jedinečnému složení dokáže pleť ochránit před předčasným stárnutím, napomáhá redukovat mimické i hluboké vrásky, zároveň také zvyšuje elasticitu pleti, omlazuje ji a zanechává ji sametově hladkou a jemnou. Pleť také skvěle hydratuje, dodává ji energii a redukuje i známky únavy. Příjemným bonusem je pak regenerace buněk, ochrana před škodlivými látkami a vlivem prostředí nebo uvolnění napětí v pokožce.

Krém je určen i pro náročnou pleť, kterou nijak nezatěžuje, neucpává póry a respektuje přirozené procesy pokožky. Dodáván je v exkluzivním decentním balení s elegantními zlatými nápisy, v průhledné lahvičce s posuvným dnem a dávkovačem, díky němuž nepřijde ani kapka na zmar a uživatelka má zároveň dokonalý přehled o množství krému a jeho stavu. S My secret 24K Gold Elixir od For Life & Madaga se posouvají hranice péče o pleť, která se stává prakticky ceremoniálem.

Soutěží se o dvě balení zlaté kosmetiky MY SECRET 24K GOLD ELIXÍR

Odpověď naleznete na www.forlifemadaga.com

Soutěž již byla ukončena. Výherci soutěže jsou:
Irena Jakubíčková - Dúbrava, Věra Brabcová - Frýdštejn, Markéta Ausbergerová - Plzeň

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Vložit komentář

Další soutěže

Náš tip