Babinet.cz  /  Soutěže  /  Podpořte svou imunitu přírodní cestou! Vyhrajte zázvorové kapsle Kitl Eligin BIO!

Podpořte svou imunitu přírodní cestou! Vyhrajte zázvorové kapsle Kitl Eligin BIO!

20.1.2020 - redakce Babinet.cz

Plesová sezóna, jarní prázdniny, zaplacená dovolená v Krkonoších… Zimní sezóna je kouzelná. Ale bohužel díky bacilům také zákeřná. Podpořte svůj organismus, chraňte sebe i své blízké a užijte si zimní období ve zdraví. Není třeba sedět pouze doma u krbu a polykat jeden prášek za druhým.

Svou imunitu dokonale nakopnete i obyčejným zázvorem. Jestliže chcete, aby byl jeho účinek vyšší, pak čerstvý zázvorový kořen tepelně zpracujte. Ideální je přidat také vitamín C, který působení účinných látek v zázvoru umocňuje. Ne nadarmo je teplý zázvorový čaj s citronem tak oslavovaný.

Některým lidem ale palčivá chuť zázvoru nevyhovuje a dětem obvykle nechutná. Stejného efektu ale docílíte i díky zázvorovým kapslím Kitl Eligin BIO. Vyvinuli je přední čeští imunologové a rychle získaly na popularitě.

Kapsle obsahují extra silný zázvorový prášek s vysokým obsahem účinných látek (6-gingerol a 6-shogaol) s malým množstvím vitamínu C pro posílení účinku. Takové množství účinných látek, které jsou obsažené v pouhé jedné kapsli, bychom z čerstvého zázvoru nedostali ani za celý den. (A pokud ano, určitě bychom to nezvládli opakovat denně.)

Zázvorový BIO prášek je v Eliginu uzavřen ve speciální enterosolventní kapsli, která se rozkládá až ve střevě, tedy přesně tam, kde sídlí většina naší imunity. A hlavně daleko za žaludkem, který mívá s pálivou chutí zázvoru problém nejčastěji.

Vyhrajte zázvorové kapsle Kitl Eligin BIO

Odpovězte na jednu snadnou otázku a vyhrajte zázvorové kapsle na podporu imunity Kitl Eligin BIO. Balení Kitl Eligin BIO 40 kapslí získají dva výherci.

Nápovědu hledejte na www.kitl.cz.

Soutěž již byla ukončena.
Obvykle do tří týdnu od konce soutěže se na tomto místě objeví výherci.

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Vložit komentář

Další soutěže

Náš tip