Babinet.cz  /  Soutěže  /  Podpořte svou imunitu přírodní cestou! Vyhrajte zázvorové kapsle Kitl Eligin BIO!

Podpořte svou imunitu přírodní cestou! Vyhrajte zázvorové kapsle Kitl Eligin BIO!

20.1.2020 - redakce Babinet.cz

Plesová sezóna, jarní prázdniny, zaplacená dovolená v Krkonoších… Zimní sezóna je kouzelná. Ale bohužel díky bacilům také zákeřná. Podpořte svůj organismus, chraňte sebe i své blízké a užijte si zimní období ve zdraví. Není třeba sedět pouze doma u krbu a polykat jeden prášek za druhým.

Svou imunitu dokonale nakopnete i obyčejným zázvorem. Jestliže chcete, aby byl jeho účinek vyšší, pak čerstvý zázvorový kořen tepelně zpracujte. Ideální je přidat také vitamín C, který působení účinných látek v zázvoru umocňuje. Ne nadarmo je teplý zázvorový čaj s citronem tak oslavovaný.

Některým lidem ale palčivá chuť zázvoru nevyhovuje a dětem obvykle nechutná. Stejného efektu ale docílíte i díky zázvorovým kapslím Kitl Eligin BIO. Vyvinuli je přední čeští imunologové a rychle získaly na popularitě.

Kapsle obsahují extra silný zázvorový prášek s vysokým obsahem účinných látek (6-gingerol a 6-shogaol) s malým množstvím vitamínu C pro posílení účinku. Takové množství účinných látek, které jsou obsažené v pouhé jedné kapsli, bychom z čerstvého zázvoru nedostali ani za celý den. (A pokud ano, určitě bychom to nezvládli opakovat denně.)

Zázvorový BIO prášek je v Eliginu uzavřen ve speciální enterosolventní kapsli, která se rozkládá až ve střevě, tedy přesně tam, kde sídlí většina naší imunity. A hlavně daleko za žaludkem, který mívá s pálivou chutí zázvoru problém nejčastěji.

Vyhrajte zázvorové kapsle Kitl Eligin BIO

Odpovězte na jednu snadnou otázku a vyhrajte zázvorové kapsle na podporu imunity Kitl Eligin BIO. Balení Kitl Eligin BIO 40 kapslí získají dva výherci.

Nápovědu hledejte na www.kitl.cz.

Soutěž již byla ukončena. Výherci soutěže jsou:
Vladimír Sedlář - Břeclav, Zdeněk Kalaš - Libušina, Lukáš Holub - Bečváry

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Vložit komentář

Další soutěže

Náš tip