Babinet.cz  /  Soutěže  /  Vyhrajte supervitamin D od Naturevia pro celou rodinu

Vyhrajte supervitamin D od Naturevia pro celou rodinu

27.12.2019 - redakce Babinet.cz

A je to tu zas. Podzimní plískanice, první sníh a s nimi také nachlazení a chřipka. Není to zcela náhoda, že zvýšená nemocnost přichází vždy v období, kdy sluníčko tolik nesvítí. Jedním z důvodů, proč jsme v této době náchylnější virům a bakteriím podlehnout, je oslabená imunita, za což může i nedostatek vitaminu D. Soutěžte s námi a vyhrajte balíček déčka od značky Naturevia pro celou rodinu!

Podle posledních studií chybí déčko 99 % dospělé populace v Česku. Z toho důvodu byste neměli jeho příjem podcenit. Experti upozorňují, že ačkoliv jsou dnes mnohé potraviny obohacené o vitamin D, není jej možné získat ze stravy v potřebném množství. Hlavním zdrojem „déčka“ je slunce. Jenže co dělat, když od podzimu do jara není intenzita svitu dostatečná a vitamín D v kůži nevzniká? V tu chvíli přichází na řadu kvalitní doplňky stravy.

Supervitamin D

O vitaminu D a jeho významu se nejvíce hovoří ve spojení s dětmi, kdy jej lékaři doporučují, protože pomáhá ke zdravému růstu a vývoji pevných kostí a zubů. Pomáhá totiž vstřebávání vápníku. Jenže vitamin D má mnohem komplexnější vliv na náš organizmus, jak ukazují tisíce vědeckých studií. Při jeho nedostatku strádá imunitní systém a hrozí zdravotní komplikace pro mozek, srdce i svaly. Deficit „déčka“ zvyšuje riziko vzniku rakoviny tlustého střeva, prsou a prostaty. Dále vznikají podmínky pro rozvinutí kardiovaskulárních onemocnění, osteoartrózy, cukrovky nebo roztroušené sklerózy. Z tohoto důvodu bychom ho měli doplňovat bez ohledu na věk.

Supervitamin v kapkách či tabletách

Zvolit můžeme například novinku Naturevia Vitamin D3-Efekt 400 IU kapky, která je ideálním řešením pro celou rodinu. Miminkům stačí jedna kapička denně. Náctiletým, rodičům a prarodičům pak dvě. Nikdo pak nebude strádat a déčka budou mít všichni potřebné množství. Pokud je potřeba opravdu silná dávka supervitaminu a dáváte přednost tabletám, pak rozhodně zvolte přípravek Naturevia Vitamin D3-Efekt 2000 IU. Stačí užívat jednu tabletu denně a balení vám vydrží tři měsíce.

Výherci soutěže získají balíček doplňků stravy Naturevia (Naturevia Vitamin D3-Efekt 400 IU Kapky a Naturevia Vitamin D3-Efekt 2000 IU). Nápovědu pak najdete na www.naturevia.cz.

Soutěž již byla ukončena. Výherci soutěže jsou:
Jarmila Malaníková - Brno, Libor Konečný - Paskov, Marie Hořavová - Rozstání

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Vložit komentář

Další soutěže

Náš tip