Babinet.cz  /  Soutěže  /  Vyhrajte supervitamin D od Naturevia pro celou rodinu

Vyhrajte supervitamin D od Naturevia pro celou rodinu

27.12.2019 - redakce Babinet.cz

A je to tu zas. Podzimní plískanice, první sníh a s nimi také nachlazení a chřipka. Není to zcela náhoda, že zvýšená nemocnost přichází vždy v období, kdy sluníčko tolik nesvítí. Jedním z důvodů, proč jsme v této době náchylnější virům a bakteriím podlehnout, je oslabená imunita, za což může i nedostatek vitaminu D. Soutěžte s námi a vyhrajte balíček déčka od značky Naturevia pro celou rodinu!

Podle posledních studií chybí déčko 99 % dospělé populace v Česku. Z toho důvodu byste neměli jeho příjem podcenit. Experti upozorňují, že ačkoliv jsou dnes mnohé potraviny obohacené o vitamin D, není jej možné získat ze stravy v potřebném množství. Hlavním zdrojem „déčka“ je slunce. Jenže co dělat, když od podzimu do jara není intenzita svitu dostatečná a vitamín D v kůži nevzniká? V tu chvíli přichází na řadu kvalitní doplňky stravy.

Supervitamin D

O vitaminu D a jeho významu se nejvíce hovoří ve spojení s dětmi, kdy jej lékaři doporučují, protože pomáhá ke zdravému růstu a vývoji pevných kostí a zubů. Pomáhá totiž vstřebávání vápníku. Jenže vitamin D má mnohem komplexnější vliv na náš organizmus, jak ukazují tisíce vědeckých studií. Při jeho nedostatku strádá imunitní systém a hrozí zdravotní komplikace pro mozek, srdce i svaly. Deficit „déčka“ zvyšuje riziko vzniku rakoviny tlustého střeva, prsou a prostaty. Dále vznikají podmínky pro rozvinutí kardiovaskulárních onemocnění, osteoartrózy, cukrovky nebo roztroušené sklerózy. Z tohoto důvodu bychom ho měli doplňovat bez ohledu na věk.

Supervitamin v kapkách či tabletách

Zvolit můžeme například novinku Naturevia Vitamin D3-Efekt 400 IU kapky, která je ideálním řešením pro celou rodinu. Miminkům stačí jedna kapička denně. Náctiletým, rodičům a prarodičům pak dvě. Nikdo pak nebude strádat a déčka budou mít všichni potřebné množství. Pokud je potřeba opravdu silná dávka supervitaminu a dáváte přednost tabletám, pak rozhodně zvolte přípravek Naturevia Vitamin D3-Efekt 2000 IU. Stačí užívat jednu tabletu denně a balení vám vydrží tři měsíce.

Výherci soutěže získají balíček doplňků stravy Naturevia (Naturevia Vitamin D3-Efekt 400 IU Kapky a Naturevia Vitamin D3-Efekt 2000 IU). Nápovědu pak najdete na www.naturevia.cz.

Soutěž již byla ukončena.
Obvykle do tří týdnu od konce soutěže se na tomto místě objeví výherci.

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Vložit komentář

Další soutěže

Náš tip