Babinet.cz  /  Soutěže  /  Soutěžte o tablety s kyselinou hyaluronovou pro mladší vzhled pleti!

Soutěžte o tablety s kyselinou hyaluronovou pro mladší vzhled pleti!

11.12.2019 - redakce Babinet.cz

Krásná, pevná pleť nemusí být výsadou jen mladých dívek a žen. S přibývajícím věkem sice dochází v těle k snižující se produkci kyseliny hyaluronové, ale když víte, co své pokožce máte nabídnout, ona se vám odvděčí. Zhruba od 20 let se na pleti mohou projevit první známky stárnutí jako je vysušená kůže, hlubší vrásky, poruchy pigmentace či povislá kůže. S věkem se tyto problémy prohlubují. Je tedy pochopitelné, že mnoho žen chce říct svým vráskám sbohem. Tou pravou omlazující ingrediencí je pak kyselina hyaluronová, která pomáhá zachovat mladistvý a zdravý vzhled pleti. Ve formě tabletek se vám tak dostane vnitřní výživa, která bude viditelná i navenek.

Tabletky a už žádné injekce

Existuje několik možností, jak nahradit přirozeně se snižující množství kyseliny hyaluronové v tkáni. Nejjednodušším a nejpohodlnějším řešením jsou tablety s kyselinou hyaluronovou, jejíž omlazující efekt je světově známý. Rozlučte se s projevy stárnutí, protože s tabletkami obsahujícími kyselinu hyaluronovou je možné dosáhnout rovnováhy v hydrataci pokožky, což zvýší její hladkost a pružnost. S novinkou v podobě doplňku stravy přichází na trh renomovaná společnost EkoMedica Czech. Jako jedna z mála ryze českých firem nabízí také ucelenou řadu přírodních šťáv i dalších zdraví prospěšných produktů, které jsou k dostání na www.herbarna.cz.

Soutěžte se společností EkoMedica Czech o 3 balení tablet kyseliny hyaluronové. Každé balení je v ceně 399 Kč.

Tabletky obsahují kyselinu hyaluronovou, která je v těle přirozenou součástí pojivových a pokožkových tkání. Kyselina hyaluronová ochraňuje a obnovuje tkáně v pokožce před poškozením a zároveň pomáhá vytvářet nové buňky. Přirozeně se vyskytuje v tkáních, nervových vláknech, sklivci, kůži a v synoviální tekutině v kloubech či vyplňuje mezibuněčné prostory. Má příznivý vliv nejenom na pokožku, ale i na zdraví kloubů. Jedno balení vám bude stačit až na dvouměsíční omlazující kúru.

Nápovědu najdete u produktu v záložce NOVINKY na www.herbarna.cz

Soutěž již byla ukončena. Výherci soutěže jsou:
Blažena Beníšková - Velim, Olga Réblová - Přerov, Jaroslava Filingerová - Kutná Hora

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

terenni beruska
16.12.2019 21:55

Dvouměsíční omlazující kúru bych velice ráda vyzkoušela.Ještě to štěstíčko mít a byl by to přímo super dárek pro moji plet. Přeji pěkné,pohodové adventní dny Jana

Vložit komentář

Další soutěže

Náš tip