Babinet.cz  /  Soutěže  /  Vyhrajte balíček Emco produktů

Vyhrajte balíček Emco produktů

29.10.2019 - redakce Babinet.cz

I pro vás představuje obilná snídaně start, bez kterého si už den neumíte představit? Výživoví odborníci radí, že nejlepší snídaní je směs různých druhů cereálií. Proto přichází Emco s novinkou do kategorie ovesných vloček, která zároveň navazuje i na řadu Lehké & Křehké. Tento produkt s mixem ječných, ovesných, pšeničných a žitných vloček, je exkluzivně k sehnání na www.emco.cz/eshop, kde najdete celý sortiment včetně novinek, a to okamžitě po uvedení na trh.

Zapojte se do soutěže a vyhrajte jeden z pěti balíčků mix produktů od Emca!

Soutěž již byla ukončena. Výherci soutěže jsou:
Jana Jedličková - Hostěrádky-Rešov, Jitka Šimková - Radňov, Kristina Babczynska - Karviná, Marta Pospisilova - Brno, Stanislav Liduch - Ostrava

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

pegonela
13.11.2019 22:22

Výrobky Emco miluji. A nejen já! Kupodivu je má rád dokonce i můj čtrnáctiletý pes Ben, který vždy žebrá, když je snídám. Nejrasdši mám zapékané musli křupavé, a to příchuť jahody a mandle. Ale i maliny a borůvky nejsou k zahození. Snídám je s bílým jogurtem. Přiznám se, že občas (hodně často) si vezmu sáček např. k televizi a vyzobávám sušené ovoce, oříšky a mandle jako pochoutku. Ale ani vločky nezůstanou, ty končí právě v tom jogurtu. Emco kupuji hodně. Když byl syn malý, oblíbil si např. obilné polštářky. Jen tak dál! S výrobky jsem spokojená.

Vložit komentář

Další soutěže

Náš tip