Babinet.cz  /  Soutěže  /  Vyhrajte elektrický kartáček pro krásný a zdravý úsměv

Vyhrajte elektrický kartáček pro krásný a zdravý úsměv

22.11.2019 - redakce Babinet.cz

Vánoce se pomalu, ale jistě blíží. Přemýšlíte, jakým dárkem potěšíte své blízké? Co jim darovat něco chytrého a zároveň stylového? Možná byste tyto vlastnosti nečekali u kartáčku, ale věřte, že i kartáčky prošly vývojem, který stojí za pozornost! A mezi elektrickými kartáčky vyberete dárek opravdu pro každého!

Čištění zubů možná máme už odmala spojené s něčím, co se musí a co nás jen a jen zdržuje. Pokroky se ale dějí i v péči o ústní dutinu a čištění zubů je tak nejen efektivnější, ale bude vás také bavit! Zubní lékaři se shodnou, že elektrické kartáčky čistí lépe než kartáčky manuální. Víte, ale jaké různé vychytávky nabízejí?

Potěšení pro dámy

Máte ve svém okolí nějakou kamarádku nebo třeba maminku či sestru, která by měla ráda zuby jako perličky, ale nechce se vzdát kávy nebo červeného vína? Případně by ocenila režim na citlivé zuby? Ty nejmodernější elektrické kartáčky dokáží zajistit péči na míru všem potřebám! Například kartáček Oral-B Genius 10000, navržený exkluzivně pro ženy v romantické barvě Orchid Purple nebo pak také v barvách Rose Gold a White, nabízí dokonce 6 čisticích režimů. Navíc díky kulaté kartáčové hlavě oscilačně-rotačně-pulzační technologií dokáže dokonale vyčistit i hůře přístupná místa, jako jsou třeba stoličky. Zároveň je možné si vybrat speciální kartáčkové hlavy na bělení zubů nebo třeba jemné hlavy na citlivé zuby a dásně. Díky unikátní 3D technologii čištění jsou navíc zuby již po prvním použití viditelně hladší a bělejší!

Nejen na cestách pak jistě potěší designové pouzdro. Zejména dámy si pak rády vyladí kartáček podle svého, že?  Elektrický kartáček Genius 10000 mají zabudovaný vícebarevný 360° světelný systém s možností individuálního nastavení. Je možné vybírat mezi 12 různými barvami a přizpůsobit je třeba podle nálady nebo outfitu. Čištění zubů se tak stává ještě příjemnějším zážitkem!

Aby ty Vánoce byly o něco veselejší, tak s námi můžete jeden kartáček Oral-B Genius 10000 v barvě Orchid Purple vyhrát.

Více o produktech Oral-B naleznete na webu www.oralb.cz

Soutěž již byla ukončena. Výherci soutěže jsou:
Marie Niklová - Napajedla

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

dubjanka
19.12.2019 16:38

A výherci jsou kde?

Vložit komentář

Další soutěže

Náš tip