Babinet.cz  /  Soutěže  /  Podpořte na podzim svoji imunitu a vyhrajte doplněk stravy HERBA-C Rapid od Walmarku!

Podpořte na podzim svoji imunitu a vyhrajte doplněk stravy HERBA-C Rapid od Walmarku!

30.9.2019 - redakce Babinet.cz

Zajistěte si během podzimu notnou dávku zdraví a obrňte svůj organismus proti přicházející vlně viróz a nachlazení. Posilujte svoji imunitu účinně a vsaďte kromě správných zásad i na vhodný doplněk stravy, který odvede práci za vás. Například právě na HERBA-C RAPID od Walmarku, jehož 5 balení u nás můžete vyhrát.

HERBA-C RAPID – ZINEK, VITAMÍN C A BYLINY PRO PODPORU IMUNITY I DÝCHACÍCH CEST

Podzim na nás pomalu začíná útočit, a tak je nejvyšší čas pořádně podpořit svoji imunitu a vybudovat si ocelový štít proti nemocem. S tím skvěle pomůže doplněk stravy Herba-C RAPID od Walmarku. Ten organismu dodá vysokou dávku vitamínu C a zinku, které přispívají ke správné funkci imunitního systému, chrání před volnými radikály a pomohou i se snížením míry únavy a vyčerpání. Herba-C RAPID Navíc obsahuje kombinaci 4 bylinných extraktů z echinacey, černého bezu, pelargonie a kurkumy, které pro změnu napomohou k podpoře a správnému fungování dýchacích cest. Ideální pomocník v tomto náročném období. Ať vás chladné měsíce nezaskočí!

www.walmark.cz

 

Soutěž již byla ukončena. Výherci soutěže jsou:
Radka Pastorčáková - Orlová / Lutyně, Nikol Červinková - Rváčov, Blanka Böhmová - Kaznějov, Irena Kvapilová - Prostějov, Věra Benešová - Choceň

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Vložit komentář

Další soutěže

Náš tip