Babinet.cz  /  Soutěže  /  Soutěže o konzervy pro psy Brit Premium by Nature

Soutěže o konzervy pro psy Brit Premium by Nature

5.9.2019 - redakce Babinet.cz

Psí misky si zaslouží trochu šťávy. Nové prémiové konzervy Brit Premium by Nature fungují nejen jako chutný a krásně voňavý doplněk granulí, ale také jako kompletní krmivo nebo odpolední svačinka. Kombinací jemného masového paté a kousků vnitřností s bylinkami, ovocem či kolagenem poté vzniká báječně lahodná a lehce stravitelná dobrota určená všem psím mlsalům.

Pro všechny psí parťáky

Velký, malý, mladý či starší, lenoch nebo potrhlo… Každý si dá rád do čenichu! Nové masové konzervy Brit Premium by Nature ve variantách z rybího, kuřecího, hovězího, krocaního, či vepřového masa uspokojí mlsné chutě všech psích parťáků. Alfou a omegou této specialitky je jemné masové paté doplněné o játra, dršťky, srdíčka či pohanku a dary přírody v podobě bylin a ovoce. A nechybí ani lososový olej, zdroj omega-3 mastných kyselin, jež podporuje kvalitní srst, imunitu, ale třeba i cévní a mozkovou činnost. „Mokré“ krmivo navíc pomáhá zlepšit příjem tekutin. Bonusem je také skvělá chuť a stravitelnost. V prémiových Brit konzervách určitě nenajdete obiloviny, sóju ani geneticky modifikované organismy.

www.krmivo-brit.cz

Tři z vás, kteří správně zodpoví soutěžní otázku, vyhrají balíček konzerv pro psy Brit Premium by Nature v hodnotě 300 Kč.

Soutěž již byla ukončena. Výherci soutěže jsou:
Věra Bajgarová - Praha, Kalašová Zdenka - Bechyně, Pavel Simuth - Krupina

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Ferdicek
9.9.2019 19:47

Náš Pepíček by si určitě dal.

Vložit komentář

Další soutěže

Náš tip