Babinet.cz  /  Soutěže  /  Soutěžte o balíček produktů NUK

Soutěžte o balíček produktů NUK

23.7.2019 - redakce Babinet.cz

V rámci vývoje děťátka dochází k velkým změnám. Postupně se osamostatňuje a začíná být na svých rodičích méně závislé. Prvním krokem může být dudlík, který miminko utiší, a uspokojí jeho sací reflex, aniž by musela být maminka na blízku. Dalším významným krokem ve vývoji dítěte je učení se samostatného pití. NUK proto vyvinul dudlík Space a hrneček Magic Cup, které tyto významné milníky v životě děťátka udělají co nepřirozenější. Protože ten pocit, kdy poprvé přijme dudlík, nebo se samo napije z lahvičky, určitě nezapomenete.

Dudlík Space, který umožňuje jemné pokožce miminka dýchat

Dudlíky jsou součástí výbavy snad každého miminka. Spolehlivě jej utiší a zároveň uspokojí potřebu sání. Dudlíky NUK Space navíc obsahují extra velké větrací otvory, které umožňují maximální cirkulaci vzduchu, a pomáhají pokožce děťátka dýchat. To je důvod, proč 99 % maminek doporučuje dudlíky NUK Space pro miminka s citlivou pokožkou.* Tyto dudlíky mají zároveň tu nejlepší savičku, jakou kdy značka NUK vyvinula. Originální savička připomíná tvar matčiny bradavky během kojení, díky čemuž perfektně vyhovuje dětské pusince při sání. Užší a tenčí krček savičky zároveň snižuje tlak na čelisti a zoubky. To potvrzuje i 100 % ortodontistů, kteří se shodli, že dudlíky NUK nezpůsobují špatný vývoj čelistí ani zoubků. ** A aby byl dudlík NUK Space pomocníkem na dlouhou dobu, je součástí balení robustní, znovu použitelná cestovní krabička pro uskladnění, přepravu a hygienickou sterilizaci v mikrovlnné troubě. Dudlíky jsou dostupné ve velikostech pro děti 0 – 6 měsíců a 6 – 18 měsíců.

Kouzelný hrneček, který roste společně s dítětem

Experti z NUK vyvinuli hrneček Magic Cup, který pomůže dětem pít jako dospělí – a to díky 360° pitnému okraji, pomocí kterého mohou pít stejně jako z normálního hrnečku a ze všech stran. Hrneček je navíc bezpečný proti protečení – silikonový disk totiž utěsňuje nástavec zevnitř. NUK Magic Cup je vyroben z vysoce kvalitních a silných materiálů, neobsahuje BPA a je vyzdoben roztomilými motivy. Hrneček se dá jednoduše vyčistit a umýt a to dokonce i v myčce na nádobí.  A aby vydržel čistý i na cestách a nepoškodil se, tak obsahuje další ochranné víčko. Tento kouzelný hrneček dokáže růst společně s dítětem, a to díky nástavcům, které jsou navrženy tak, aby vyhovovaly jednotlivým učícím fázím a bylo snadné ho se zvyšujícími se schopnostmi miminka vyměnit. Magic Cup je také kompatibilní se všemi produkty z řady Easy Learning hrnečků NUK. Zároveň má zúžený tvar, který se dětem dobře drží a praktickou stupnici, aby rodiče lépe poznali, kolik jejich děťátko vypilo. Hrneček s objemem 230ml je vhodný pro děti od 8 měsíců.

* Nezávislý průzkum trhu se 114 maminkami, Německo 2018

** Nezávislý průzkum trhu s 50 porodními asistentkami, 50 pediatry a 50 ortodontisty; Německo 2017

Odpověď na soutěžní otázku naleznete taky zde: http://www.nuk.cz/nuk-dudlik-space.html

Tři výherci se budou moci těšit na produkty NUK v hodnotě 800 Kč.

Soutěž již byla ukončena. Výherci soutěže jsou:
Martina Černá - Jihlava, Milan Jedlička - Újezd u Brna, Vlasta Sazmová - České Budějovice tel.721025578

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Vložit komentář

Další soutěže

Náš tip