Babinet.cz  /  Soutěže  /  Vyhrajte dámské chytré hodinky Armodd Candywatch

Vyhrajte dámské chytré hodinky Armodd Candywatch

5.7.2019 - MadlaJ

Firma Smartomat uvádí na trh novou premiérovou kolekci chytrých dámských hodinek Armodd Candywatch. Kromě módního designu, minimalistického řemínku a unikátních ciferníků nabízí i řadu užitečných funkcí. Hodinky Armodd Candywatch se stanou elegantním pomocníkem každé krásné, úspěšné a aktivní ženy.

Dámské hodinky Candywatch snoubí módní design s chytrými funkcemi. Umožňují propojení s telefonem, díky kterému dokáží upozornit na příchozí hovor, zprávu a další notifikace. Ty si sami nastavíte v mobilní aplikaci WearHealth, kterou najdete i v české verzi. Přímo na hodinkách pak vidíte údaje volajícího a SMS zprávu si můžete ihned přečíst, aniž byste museli vytahovat telefon z kapsy nebo kabelky. Hodinky Candywatch jsou elegantním pomocníkem pro každý den.

Vybírat můžete ze dvou variant provedení – stříbrné a zlaté. Hodinky Candywatch jsou vyrobeny z kvalitní oceli a skla. Kovový magnetický řemínek dokonale padne na zápěstí, ale můžete si pořídit i stylový vyměnitelný kožený řemínek v černé a bílé barvě. Chytré hodinky umožňují nastavit několik unikátních ciferníků, které se objeví po rozsvícení displeje pouhým otočením zápěstí. Hodinky Candywatch se přizpůsobí i nepříznivým podmínkám. Certifikace IP68 vám zaručí, že se chytré hodinky nezaleknou prachu ani vody. Při běžném používání vydrží až 5 dní na jedno nabití, v pohotovostním režimu je z ruky nemusíte sundat až 15 dní.

Hodinky Candywatch vám pomohou s vylepšením kondice a zdraví. Po celý den zaznamenávají vaši aktivitu, ušlé kroky, vzdálenost nebo spálené kalorie. Pokročilý senzor hodinek měří aktuální tepovou frekvenci a kvalitu spánku. Nepotřebujete už stopky ani budík, hodinky vás probudí pomocí vibrací. Další chytrou doplňkovou funkcí je dálková spoušť fotoaparátu telefonu nebo „Find me“, které umožňuje nalézt ztracený mobilní telefon, pokud je v dosahu bluetooth spojení. Mějte díky hodinkám Candywatch svůj životní styl pod kontrolou.

Klíčové výhody

●       Upozorní na příchozí hovory, SMS a zprávy z dalších aplikací Snímač tepové frekvence umožňuje měření tepu v pravidelných intervalech

●       Možnost monitorování menstruačního cyklu

●       Změří kroky, ušlou vzdálenost, spálené kalorie i spánek

●       Přehled všech statistik přímo v mobilní aplikaci WearHealth (v češtině)

●       Sportovní režim: 9 různých aktivit

●       Displej s vysokým jasem je chráněn sférickým sklem

●       Výdrž baterie až 5 dní a až 15 dní v pohotovostním režimu

●       Stupeň krytí proti vodě a prachu IP68

Odpověď na soutěžní otázku naleznete na Armodd.cz

Soutěž již byla ukončena. Výherci soutěže jsou:
Miroslava Pokorná - Davle

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

heluna
11.7.2019 14:50

Výhra by se hodila.

zdenik
13.7.2019 17:36

krásný a funkční doplněk :-)

Vložit komentář

Další soutěže

Náš tip