Babinet.cz  /  Magazín  /  Cestování  /  RAVEN: Minimalistické termo nádobí značky Rockland udrží jídlo a pití teplé i během cest

RAVEN: Minimalistické termo nádobí značky Rockland udrží jídlo a pití teplé i během cest

24.6.2019 - redakce Babinet.cz

V zimě i v létě, na horské stezce nebo ve městě – produkty značky Rockland vás zahřejí či zchladí kdykoliv to bude třeba. V nabídce najdete řadu termosek, termohrnků i nádob na jídlo, které jsou vyrobeny z nerezové oceli tak, aby svůj obsah udržely konstantně teplý či vychlazený po co nejdelší dobu. Výrobky neobsahují neobsahuje škodlivé BPA ani PVC.

Termální hrnek Star 0,4 l uhasí žízeň, ať už je teplota za okny jakákoliv. Aby udržel nápoj teplý či studený, zkrátka přesně takový, jaký jej máte rádi, využívá vakuovou strukturu s dvojitými stěnami z vysoce kvalitní nerezové oceli. Díky speciální dutině se navíc přizpůsobí tvaru úst. Alternativou k hrnku Star je poté hrnek Luna 0,4 l, který vyniká obdobnými vlastnostmi a můžete jej otevřít a zavřít pouze jednou rukou.
Thermal Mug Star 0,4 l, 459 Kč

Univerzální vakuová lahev Space 1,2 l je ideálním společníkem pro všechny typy výletů – ať už se chystáte s rodinou na piknik, pláž nebo kempovat, díky této lahvi budete mít teplé občerstvení všude po ruce. Díky širokému hrdlu ji můžete naplnit jídlem i nápoji, víko poslouží jako praktická mistička. Šikovná skládací rukojeť zajistí, že vám lahev padne do ruky jako ulitá.
Food Canister Space 1,2 l, 779 Kč

Spolehlivým pomocníkem, který udrží vaše jídlo teplé i na cestách, nádoba na jídlo Comet. K dispozici je ve třech různých variantách – 1 l, 0,75 l či 0,5 l – a vy tak můžete jednoduše sáhnout po té, která nejlépe zasytí vás i vaše blízké. Víčko můžete opět využít jako misku.
Comet Vacuum Food Canister 1 l, 649 Kč

S termoskami Astro a Galaxy se nemusíte bát, že váš nápoj během chvíle vychladne nebo zteplá. Díky konstrukcím z kvalitní nerezové oceli vás zchladí i zahřejí vždy, když to bude třeba. Obě jsou dostupné v několika různých velikostech.
Astro Vacuum Flask 1 l, 599 Kč

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Vložit komentář

Další z magazínu

Náš tip