Babinet.cz  /  Soutěže  /  Soutěžte a vyhrajte pitný režim se zeolitovou vodou Evaqua na celý měsíc!

Soutěžte a vyhrajte pitný režim se zeolitovou vodou Evaqua na celý měsíc!

14.6.2019 - redakce Babinet.cz

Pitný režim, mnohokrát diskutované téma nejen v oblasti zdravého životního stylu. Pokud přijmeme fakt, že voda tvoří až 60% naší hmotnosti, zdravý rozum napoví, že určitou pozornost si náš pitný režim zaslouží. Jaký je tedy optimální příjem tekutin?

Důležité je naslouchat svému tělu a pitný režim přizpůsobit aktuálním podmínkám. Zvýšený příjem tekutin je dobré zajistit v teplém počasí, při zvýšené zátěži, sportovní aktivitě a také v těhotenství a v období kojení. Orientační doporučovaná hodnota je  20 ml vody na 1 kg tělesné hmotnosti.

Víte, že...

... při zvýšené zátěži může tělo  ztratit až 1,5 litru tekutin během  hodiny, vstřebat ale dokáže  pouze 0,6 až 0,8 litru za hodinu

... po běžném výkonu se tělo rehydratuje přibližně 4 hod., při náročném výkonu až 24 hod.

... lépe se vstřebávají chladnější tekutiny, ideální teplota je v létě  kolem 16 °C, v zimě 20 - 25 °C

Do pitného režimu započítáme nejen tekutiny, které během dne vypijeme, nesmíme zapomenout na vodu obsaženou v potravinách. Za ideální součást pitného režimu je pochopitelně považována voda. Ke každodennímu pití je vhodná pramenitá voda s nízkým obsahem minerálů.

Zeolitová voda Evaqua, novinka na českém trhusplňuje všechny předpoklady stát se ideálním spojencem pro zdravý a aktivní životní styl. EvaQua pochází z úpatí bulharských hor Stará Planina, kde je příroda jen minimálně ovlivněna přítomností člověka. Jde o jedinečný ekosystém, který můžete zažít i vy.

Unikátním spojením přírody a moderní technologie filtrace pomocí minerálu  Zeolit, je získávána voda lahodné chuti,která je velmi jemně mineralizovaná, navíc se vyznačuje zásaditou ph reakcí. Díky těmto vlastnostem je zeolitová voda vhodná ke každodennímu užívání. Při očistných kůrách a půstech pomáhá s detoxikací a působí jako antioxidant.

Odpovězte správně na soutěžní otázku a 3 z vás vyhrají pitný režim se zeolitovou vodou Evaqua na měsíc v hodnotě 900 Kč!

Nápovědu naleznete na www.evaqua.cz

Soutěž již byla ukončena. Výherci soutěže jsou:
Jitka Chemišincová - Tábor, Lenka Burešová - Kutná Hora, Libuše Havlová - Žďárek

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

heluna
21.6.2019 13:37

Velice pěkná výhra pro horké dny.

kazinek
22.6.2019 15:16

Tato voda Evaqua se jeví jako vhodná s kombinací pitné vody v rámci zachování žádaného pitného režimu.

camina
25.6.2019 15:44

Tu jsem ještě neochutnala...

Vložit komentář

Další soutěže

Náš tip