Babinet.cz  /  Magazín  /  Dům a zahrada  /  Krabice pro kočky: skrýš, kterou si vaše šelma zamiluje

Krabice pro kočky: skrýš, kterou si vaše šelma zamiluje

22.5.2019 - redakce Babinet.cz

Kočky krabice jednoduše milují, to je známý fakt. Český výrobce krmiv Brit proto přichází se skládacími krabicemi pro kočičí radost, které zákazníci získají k nákupu vybraných krmiv pro kočky této značky. Všechny boxy mají průlezové otvory a spojky, s jejichž pomocí je lze spojovat a vytvářet tak nejrůznější doupata pro chlupaté miláčky.

Brit umí potěšit nejen chuťové buňky koček, ale také jejich hravého ducha. Krabice jsou vyrobeny z kartonového materiálu a zákazníci je dostanou zdarma k nákupům 2 a 7 kilových balení krmiv pro kočky Brit Care Cat na eshopu výrobce krmivo-brit.cz.

Krabice mají na každé straně průlezový otvor, který je při dodávce uzavřený a zákazník si tak může sám vybrat, jaká dvířka šelmě otevře. Sada spojek navíc umožňuje bedýnky jednoduše napojovat a vytvářet tak rozmanité prolézačky i velké kartonové hrady.

A protože Brit myslí i na kočičky v útulcích, rozhodl se krabice přidávat také k zásilkám odeslaným v rámci Click and Feed, projektu, který z každého kliknutí naplní jednu misku krmivem pro opuštěná zvířata.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Brit – VAFO PRAHA s.r.o. | Web: www.krmivo-brit.cz │ Facebook: www.fb.com/britCS/

Brit – VAFO PRAHA s.r.o. je český výrobce krmiv - rodinná společnost zabývající se výrobou, vývojem a distribucí krmiv od roku 1994. Krmiva značky Brit se vyváží do 66 zemí Evropy a světa. Na domácím trhu zaujímá Brit pozici lídra v oblasti PET food na neorganizovaném trhu. Vývoj a výroba krmiv Brit probíhají na základě dlouholeté zkušenosti a znalosti zdravé výživy psů a koček s maximálním ohledem na jejich zdraví a prospěch. Profesionálové, kteří zodpovídají za vývoj krmiv Brit, jsou chovateli či majiteli psů. Brit úzce spolupracuje s odborníky z oboru s cílem vyrábět krmiva, jež splňují i ty nejnáročnější požadavky na kvalitu.

 

 

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Vložit komentář

Další z magazínu

Náš tip